نظر دایی درباره استعفای رویانیان/ هیچ تیمی حریف ما نمی‌شود

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس گفت: در دیدار مقابل راه‌آهن محکوم به برد و گرفتن ۳ امتیاز هستیم.

اردبیل نیوز: علی دایی در گفت‌وگویی با فارس، در مورد دیدار با راه‌آهن، وضعیت انتقال بازیکنان از پرسپولیس و احتمال حضور بازیکنان جدید صحبت کرد که در زیر می‌خوانید:

 ‌پس از برد مقابل پدیده وضعیت پرسپولیس در شرایط خوبی قرار دارد، نظرتان چیست؟

خدا را شکر همه چیز خوب است و ما مقابل یک تیم خوب که بسیار با تجربه بازی کرد به یک نتیجه خوب رسیدیم. پدیده بازیکنانی با تجربه و بسیار خوب داشت اما بچه‌ها با تلاش‌شان در وقت اضافه پیروزی خوبی را کسب کردند تا برای آینده امیدوارتر شویم، البته کار ما سخت است و از امروز باید به بازی با راه‌آهن فکر کنیم.

 آقای دایی می‌گویند بازی با راه‌آهن برای شما خیلی سخت است؟

خیر، این را بدانید من تیم راه‌آهن را خیلی دوست دارم،‌ اکثر بازیکنان راه‌آهن از دوستان و رفیقان خود من هستند و حتی از شاگردان بسیار خوب من در دوران مربیگری، اصلا راه‌آهن را خیلی دوست دارم.

 حتی پس از اتفاقات اخیر؟

من احترام خاصی برای این باشگاه‌ قائلم، من گفتم همه از دوستان بسیار خوبی بودیم، ما در راه‌آهن مربی و بازیکن نبودیم بلکه دوست همدیگر بودیم و هنوز هم دوستی‌هایمان بسیار پررنگ ادامه دارد و ان‌شاءالله باز هم ادامه داشته باشد.

 ‌قطعا برای برد به میدان می‌روید.

بله،‌ همینطور است ما در دیدار مقابل راه‌آهن محکوم به برد و گرفتن ۳ امتیاز هستیم. باید این بازی را ببریم تا جایگاه‌مان در جدول لیگ برتر بهتر از گذشته شود. ما با تمام وجود و با تلاش بازیکنان و یک بازی هوادارپسند قطعا به فکر ۳ امتیاز هستیم. امیدوارم خدا کمک کند تا به هدف‌مان برسیم.

 به نظر شما بازی مقابل پدیده در جام حذفی بازیکنان را خسته نکرده؟

بله، این حرف کاملا درست است، ما ۱۲۰ دقیقه مقابل پدیده بازی کردیم و کمی به بازیکنانمان فشار آمده، باید دو یا سه روز ریکاوری حسابی داشته باشیم تا صد درصد آماده بازی با راه‌آهن شویم. کارمان خیلی سخت است.

 با زمین تختی چه کار می‌‌کنید؟

زمین تختی همه چیز آن مشخص است، اما امروز این حرف را می‌زنم هیچ تیمی در زمین خوب حریف پرسپولیس نمی‌شود، بچه‌های من روی زمین فوتبال بازی می‌کنند و کارشان را بلدند، همیشه بسیار خوب و منطقی فوتبال را مخصوصا روی زمین بازی می‌کنند و قطعا در زمین بد دچار مشکل و دردسر می‌شوند. اما هیچ چیزی دست ما نیست و با تابعیت قانون باید بازی کنیم و مطمئن باشید با تمام وجود و قوا برای کسب سه امتیاز می‌رویم تا یک نتیجه خوب بگیریم.

 یعنی اینقدر به بازیکنان‌تان اطمینان دارید؟

بله، من حرف خودم را زده‌ام و تا الان هم این موضوع را ثابت کرده‌ایم، در زمین خوب هیچ تیمی حریف پرسپولیس که فوتبال را روی زمین بازی می‌کند، نیست.

بالاخره مشخص شد کدام بازیکنان از پرسپولیس می‌روند و چه کسی اضافه می‌شود؟

فعلا خیلی زود است در مورد رفت و آمد بازیکنان حرفی بزنیم ما باید در یک نشست کارشناسی همه چیز را به دقت بررسی کنیم و سپس نظر نهایی را اعلام کنیم، نباید عجله کنیم.

 اما خیلی‌ها می‌گویند بازیکنان جدا شده شما مشخص است.

بازیکنان پرسپولیس همه با ما قرارداد دارند، نظر بازیکنان ما نیز برای رفتن و یا ماندن برای ما ملاک است، اگر آنها بخواهند ما می‌توانیم چنین کارهایی یعنی رد و بدل کردن بازیکنان را انجام دهیم، اگر نخواهند ما چنین کاری را نمی‌توانیم انجام دهیم. این کاملا مشخص است، خدا را شکر بچه‌ها همه خوبند و با ما قرارداد دارند. هم با تجربه‌ها و هم جوان‌ها بسیار خوبند و به یکدیگر کمک می‌کنند تا پرسپولیس موفق شود. این برای پرسپولیس خوب است و حالا باید ببینیم خدا در آینده چه می‌خواهد.

 نظر شما درباره نشستن علی دایی در بازی‌های پرسپولیس روی سکو چیست؟

مطمئنا خیلی خیلی سخت است، باور کنید مربی از روی سکوها هزار برابر بیشتر از کنار زمین حرص می‌خورد. می‌دانم هواداران چه می‌کشند، اما خیلی چیزها را از روی سکو بهتر می‌توان دید تا کنار زمین ولی مطمئنا تجربه خیلی سختی برایم خواهد بود چراکه کنار زمین خیالم راحت‌تر بود.

 با حضور کریم باقری؟

بله، من خیالم از دستیارانم راحت است.

 ولی باقری نمی‌خواست مربیگری کند، چه اتفاقی افتاد این پست را قبول کرده؟

آقا کریم بزرگ فوتبال است و احترامش برای همه ما واجب. ما برای کریم باقری خیلی خیلی احترام قائل هستیم و نظرات آقا کریم مثل همیشه برای ما مهم است. باقری آمده که به ما کمک کند و خدا را شکر مشکل کارتش هم حل شد و از این به بعد با قدرت می‌تواند کنار ما باشد.

 در پایان خبر دارید رویانیان استعفا کرده است؟

ان‌شاءالله هیچ اتفاقی نمی‌افتد و با همین برنامه و بازیکنان و وضعیتی که هست، با قدرت برای کسب جام حرکت می‌کنیم. هیچ اتفاقی نمی‌افتد. چون همه باید به همدیگر الان کمک کنیم تا پرسپولیس سربلند و موفق و با آرامش کامل باشد.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید