نظام نوین مالی در دانشگاه علوم پزشکی اردبیل اجرا می شود

معاونت پشتیبانی دانشگاه علوم پزشکی استان اردبیل از اجرای سیستم نظام نوین مالی در این دانشگاه خبر داد.

به گزارش مهر، عباس نقی زاده  ظهر جمعه در پایان کارگاه آموزشی مدیران مالی دانشگاه علوم پزشکی اردبیل تصریح کرد: سیستم نوین مالی در راستای قانون برنامه چهارم و پنجم توسعه در جهت نیل به اهداف تعیین شده بخش سلامت از سال ۸۷ با برنامه ریزیهای مدون در دانشگاه علوم پزشکی اردبیل پایه گذاری شده است.

وی افزود: این سیستم دارای چهار قالب است که تغییر رویکرد از روش حسابداری نقدی به حسابداری تعهدی، استقرار سیستم بهای تمام شده، بودجه بندی عملیاتی نوین و مدیریت هزینه و بهره وری را شامل می شود.

به گفته معاونت پشتیبانی دانشگاه علوم پزشکی استان جهت اجرای این طرح کمیته های راهبردی تشکیل و با شناسایی داراییهای ثابت سایت نظام نوین مالی تشکیل شده است.

وی با یادآوری نتایج درخشان اجرای این طرح در اولین نمایشگاه نظام نوین مالی در دانشگاه علوم پزشکی تهران، تاکید کرد: با به ثمر رسیدن حسابداری تعهدی شاهد رشد، توسعه و انضباط امور مالی دانشگاه علوم پزشکی خواهیم بود.

نقی زاده همچنین برگزاری کارگاه های آموزشی برای مدیران مالی دانشگاه را فرصتی برای آموزش این سیستم و به روز کردن اطلاعات مالی خود برشمرد و افزود: تمامی مدیران مالی دانشگاه در کلاسهای آموزشی این سیستم شرکت کرده و از چگونگی اجرای آن مطلع شده اند.

3 دیدگاه‌ها

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید