»   فوتبال برتر | فوتبال ایران  »   نصیرزاده: دوست داریم قرارداد فیروز کریمی را تمدید کنیم
۸ اردیبهشت ۱۳۹۷ , ساعت ۱۵:۳۸

نصیرزاده: دوست داریم قرارداد فیروز کریمی را تمدید کنیم


مدیرعامل باشگاه گسترش فولاد از علاقه این باشگاه به ادامه همکاری با فیروز کریمی خبر داد.

هوشنگ نصیرزاده در گفتگو با خبرنگار مهر، درباره ارزیابی اش از عملکرد تیم گسترش فولاد در این فصل از مسابقات لیگ برتر، گفت: ما لیگ را به خاطر هماهنگ نبودن سرمربی خارجی خوب شروع نکردیم. بازیکنان خوبی را هم از دست داده بودیم و حتی تا رده شانزدهم جدول هم پایین رفتیم اما با تعویض سرمربی، شرایطمان بهتر شد. اگرچه 10 هفته نتیجه خوبی نگرفتیم و در نیم فصل دوم فقط سه برد به دست آوردیم ولی به همان جایگاه سال گذشته رسیدیم.

وی افزود: این در حالی است که بازیکنان تاثیرگذاری مثل پریرا، مگنو باتیستا، مرتضی اسدی، مسعود ابراهیم زاده و داریوش شجاعیان را از دست داده بودیم. آندرانیک تیموریان هم ابتدای فصل آماده نبود و زمان برد تا به شرایط مناسب برسد. از هدفگذاری ابتدای فصل دو سه رده پایین تر قرار گرفتیم ولی در عوض توانستیم قراردادهای سه تا پنج ساله با بازیکنان ببندیم.

مدیرعامل باشگاه گسترش فولاد تاکید کرد: علت سقوط اکثر تیم ها از لیگ برتر مدت زمان قرارداد بازیکنان است. بیشتر تیم ها قرارداد یکساله با بازیکنان امضا می کنند و همین باعث سقوطشان می شود. مثل تیم های سیاه جامگان و نفت. در مقابل می توان یکی از دلایل موفقیت تیم پارس جنوبی را قرارداد بلندمدت با بازیکنانش و حفظ نفرات سال گذشته این تیم دانست.

نصیرزاده در خصوص وضعیت فیروز کریمی و اینکه آیا این مربی فصل آینده هم در گسترش فولاد می ماند؟ تصریح کرد: داریم با کریمی به توافق نهایی می رسیم. باید جلسه ای در تهران برگزار شود و نظراتمان را به هم نزدیک کنیم. این جلسه هفته جاری برگزار می شود. البته کریمی پیشنهادات زیادی هم دارد و اگر تشخیص داد در گسترش بماند، ما هم تمایل به ادامه همکاری داریم.

وی در پاسخ به سئوالی مبنی بر احتمال حضور محمدرضا زنوزی مالک باشگاه گسترش در تیم تراکتورسازی خاطرنشان کرد: من کاملا از این موضوع بی اطلاعم و چیزی نمی دانم.

مدیرعامل باشگاه گسترش در پایان درباره وضعیت آندرانیک تیموریان هم گفت: قرارداد تیموریان با گسترش یکساله بود. اگر تیموریان خواست در گسترش بماند، با او صحبت می کنیم.

آخرین مطالب این بخش فوتبال برتر | فوتبال ایران

عادل فردوسی پور که همیشه برای داشتن تایم اضافه در تلویزیون دعوا دارد ، این هفته 90 را اقلا نیم ساعت زودتر تمام کرد و درحالی که مشخص بود منتظر مانده تا آیتم های مربوط به بازی نساجی و خونه...
حتما خبر دعوای مقامات ایران و عربستان در جایگاه ویژه بازی ایران و عربستان را شنیده اید. دعوایی که بین مقامات همراه تیم ایران و تنها نماینده ویژه عربستان در جایگاه رخ داده است. هادی ساعی که در بطن دعوا بوده...
عبدالصمد ابراهیمی یک روز بعد از اینکه حمید گرشاسبی مدیر پرسپولیس خواهان اهدای کاپ قهرمانی سوپرجام فوتبال ایران به پرسپولیس شد ، مدعی شده استقلالی ها اصلا به کمیته انضباطی شکایت هم نکرده اند. پس از اینکه استقلال در سوپرکاپ لیگ...
علی دایی که در جریان زلزله کرمانشاه سعی کرد سهم ویژه‌ای در کمک به بازماندگان داشته باشد، دیروز در واکنش به اظهارات برخی نمایندگان مجلس مبنی بر اینکه سلبریتی‌ها در این‌باره شفاف‌سازی نکردند، بشدت عصبانی شد و گفت: «من نباید...


  • فیلم سینمایی خانه دختر