نسلیهان آتاگول و انگین اکیورک اشک همه را درآوردند

قهرمان سریال “دختر سفیر” نسلیهان آتاگول توانست در دوازدهمین قسمت از این سریال نفس بکشد و بینندگان را برنزه کند.

همانطور که روزنامه های ترک عنوان کردند ، اشک های مخاطبان ترکیه در طول قسمت سؤال شد ، به خصوص در صحنه ای که نتوانسته عصبانیت خود را در مقابل قهرمان اکشن ، انگین اکیورک که نقش سنجار را بازی می کند و شخصی که از سوء ظن رنج می برد ، پنهان کند ، بنابراین آن را منفجر کرد و گفت: “من به دروغگویی و حقیقت اهمیتی نمی دهم ، بنابراین بگذارید ما در جهنم سوء ظن خود را بسوزانیم. ”

نسلیهان آتاگول به دلیل تسلط بر یک شخصیت آتشین با این نبوغ ، ستایش منتقدین و مردم را به دست آورد و او این نقش را ایفا کرد و شخصیتی آتشین را تا آخر عمر زندگی کرد.

از طرف دیگر ، تصمیم گرفته شده است که فصل دوم این سریال نیز ساخته شود که پیش بینی شده استقبال خوبی داشته باشد.  قهرمانان این داستان در رسانه های اجتماعی رتبه های اول را بدست آورند. نسلیهان از طریق رسانه های اجتماعی در رده اول جدول قرار دارد و انگین اکیورک در رده سوم قرار گرفته است.

نسلیهان آتاگول و انگین اکیورک در دختر سفیر

نکته قابل توجه این است که زوج نارا و گادز محبوب تر از زوج او با سنجار هستند ، بنابراین این زوج هنری در رده چهارم محبوب ترین زوج در رسانه های اجتماعی قرار گرفته اند.

منتقدان همچنین متوجه شده اند که نسلیهان نقش مادری را که به دنبال امنیت فرزندش است بسیار خوب ایفا کرده ، در حالی که پایان این اپیزود در سایت های شبکه های اجتماعی به معرض نمایش درآمد که سرانجام سنجار نام نرا را به زبان آورد.

بیشتر وبسایتهای ترکیه ای این موضوع را تیتر کرده اند و گزارش دادند  که نسلیهان آتاگول و انگین اکیورک مجذوب عموم مردم ترکیه شدند و دل بینندگان را اندوهگین کردند.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید