نساجی به دنبال تمدید قرارداد جواد نکونام


باشگاه نساجی در نظر دارد برای فصل بعد و در اولین سال حضورش در لیگ برتر جواد نکونام را بعنوان سرمربی حفظ کند.

به گزارش مجله اینترنتی ملکانه، تیم فوتبال نساجی و هواداران پر شمار و پر شورش برای نخستین بار به لیگ برتر صعود کردند تا پس از سالها بار دیگر این باشگاه قدیمی با بازگشتش به سطح اول فوتبال ایران مازندران را در بالاترین سطح مسابقات دارای نماینده کند. 

نساجی عجیب ترین صعود به لیگ برتر را داشت. این تیم فصل را با پاشازاده آغاز کرد و در حالی که در پایان نیم فصل نتایج خوبی گرفته بود و شانس قابل توجهی برای صعود داشت، با یک تصمیم ناگهانی پاشازاده از این تیم جدا و داود مهابادی از برق شیراز جانشین وی شد. عملکرد مهابادی در چند هفته‌ای که هدایت این تیم را بر عهده داشت رضایت مدیران باشگاه را فراهم نکرد تا آنها تصمیم به تغییری مجدد در تیمشان گرفته و اینبار جواد نکونام را روی نیمکت بنشانند.

نکونام که در نیم فصل نخست عملکرد خوبی در خونه به خونه داشت و این تیم را در حد یک مدعی صعود بالا آورده بود، به دلیل یکسری اختلافات از خونه به خونه جدا شد و به نساجی پیوست. نساجی سرانجام و پس از یک رقابت تنگاتنگ و فشرده در آخرین هفته از این مسابقات جواز حضور در لیگ برتر را گرفت تا نکونام در نخستین تجربه مربیگری اش در لیگ یک موفقیت بزرگی را به دست آورد.

باشگاه نساجی در نظر دارد تا در اولین سال حضورش در لیگ برتر کماکان از جواد نکونام بعنوان سرمربی استفاده. مدیریت این باشگاه در نظر دارد حضور نکونام در فصل آینده را قطعی کرده و سپس دست به یارگیری در حد رقابتهای لیگ برتر بزند. قائمشهری ها دوست ندارند میهمان یک ساله لیگ برتر بوده و بازگشتی زودهنگام به لیگ یک داشته باشند. آنها در نظر دارند با ایجاد زیرساختهای مناسب حضورشان را در لیگ برتر تثبیت کرده و در مدت زمانی طولانی در سطح اول فوتبال ایران حضور داشته باشند. 

[ad_2]

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید