نجات چوپان خوش‌شانس پارس‌آبادی از دست ۶ قلاده گرگ

مرزبانان در پارس‌آباد چوپانی را که به دنبال گوسفندانش می‌گشت از چنگ شش گرگ نجات دادند.

 با مداخله ماموران مرزبانی هنگ مرزی پارس‌آباد، جوان مرزنشین که حین جستجوی گوسفندان خود، مورد حمله شش گرگ قرار گرفته بود، نجات یافت.

این جوان با اپراتور گروهان مرزی بیله‌سوار تماس گرفته و اعلام کرد مورد حمله چندین قلاده گرگ قرار گرفته که بلافاصله، مراتب به پاسگاه مرزی زرگر مخابره و اکیپ کنترلی که در نوار مرزی حضور داشتند بدون فوت وقت به محل اعزام شدند.

بر اساس این گزارش، با توجه به تاریکی مطلق شب، ماموران مرزبانی پس از دقایقی جستجو موفق شدند محل دقیق جوان مرزنشین به هویت حسین پناهی را بیابند.

ماموران پاسگاه مرزی زرگر به محض مراجعت به محل، تعداد شش قلاده گرگ را مشاهده می‌کنند که دور درختی حلقه زده و قصد پایین کشیدن جوان مرزنشین که از ترس جانش به بالای درخت رفته بود را دارند که بلافاصله یکی از پرسنل گشتی با شلیک گلوله هوایی موجب فرار گرگ‌ها و در نهایت نجات جان جوان مرزنشین می‌شوند.

به گزارش فارس، حسین پناهی چوپان جوان پس از نجات از چنگال گرگ‌ها، ضمن قدردانی از اقدام فوری ماموران مرزبانی گفت: به قصد یافتن چند راس گوسفند که از گله جدا شده بودند کمی از روستا دور شدم که از بخت بد با چندین گرگ مواجه شدم و از ناچاری به بالای درخت پناه بردم و پس از تماس با مرکز گروهان، تقاضای کمک کردم.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید