نجات جان ۴ کوهنورد گرفتار در برف و کولاک

0
140

با اقدام به موقع ماموران انتظامی پاسگاه “حور” استان اردبیل، اهالی روستا و شورای اسلامی ۴ کوهنورد گرفتار در برف و کولاک نجات یافتند.

به گزارش اردبیل نیوز به نقل از پایگاه اطلاع رسانی پلیس، عصر روز گذشته ماموران انتظامی پاسگاه “حور” شهرستان “نمین” از طریق گزارش مردمی از گرفتارشدن ۴ کوهنورد در برف و کولاک مطلع شدند. در این رابطه ماموران انتظامی به همراه تعدادی از اهالی محل به گشت زنی در منطقه پرداخته که پس از ساعتها تلاش موفق شدند ۴ کوهنورد گرفتار شده در برف و کولاک را پیدا و سالم به روستا منتقل کنند.

کوهنوردان ضمن قدردانی از نیروی انتظامی، اهالی و شورای اسلامی منطقه، اظهار داشتند که قصد صعود به ارتفاعات “تالش” را داشتند که متأسانه گرفتار برف و کولاک شده و در منطقه گم شدند.

بخشدار منطقه” ویلکیج” نیز در ادامه به خبرنگار ما گفت: شایسته است کوهنوردان و یا گردشگرانی که نسبت به این منطقه آشنایی کافی ندارند از تردد در این مسیر به علت سرمای شدید و نیز کولاک و برف سنگین خودداری کنند.

“یحیی نوری” ادامه داد: اقدام به هنگام پلیس و همکاری مردم قابل تحسین بوده چرا که با همکاری هم و در این هوای برفی و کولاک توانستند جان این کوهنوردان را از مرگ حتمی نجات دهند.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید