نتیجه بزرگی گرفتیم/ بازی با مشکی‌پوشان ۶ امتیازی بود


سرمربی تیم فوتبال نفت تهران گفت: بازی سختی مقابل مشکی پوشان داشتیم و توانستیم به یک نتیجه بزرگ دست پیدا کنیم.

به نقل از مهر، هومن افاضلی پس از پیروزی ۴ بر یک نفت تهران برابر مشکی پوشان مشهد در ورزشگاه تختی گفت: بازی سختی بود. برخلاف نتیجه ای که مقابل سیاه جامگان به دست آوردیم آنها بسیار دونده و جنگنده بودند و چندین موقعیت را از دست دادند. فکر می کنم ما یک نتیجه بزرگ را مقابل این تیم به دست آوردیم.

وی تاکید کرد: با توجه به شرایط این روزهای جدول این بازی برای ما ۶ امتیاز داشت و  توانستیم با ارائه یک بازی خوب نتیجه خوبی را هم به دست آوریم.

سرمربی نفت تهران گفت: گل زودهنگام مشکی پوشان کمی شرایط ما را به هم ریخت اما خوشحالم که بازیکنان ما به سرعت خودشان را پیدا کرده و از آن شرایط بد روحی خارج شدند.

افاضلی در پاسخ به این سوال که آیا فکر می کردید از سه بازی متوالی در لیگ ۷ امتیاز کسب کنید، گفت: به غیر از بازی پرسپولیس که محتاطانه بازی کردیم در دو دیدار بعدی تنها به دنبال پیروزی بودیم و برایمان فرقی نمی کرد با چه حریفی بازی می کنیم. خوشبختانه مشکلات تیم رفته رفته در حال اتمام است و می خواهیم این مسیر موفقیت را ادامه داده و نفت را به جایگاه واقعی اش برسانیم.

سرمربی نفت تهران در پایان و در پاسخ به این پرسش که آیا نگران غرور بازیکنانتان نیستید؟ گفت: مسلما این مساله برای هر تیمی خطرناک است اما با توجه به اینکه بازیکنان بزرگ و باتجربه ای در اختیار داریم مطمئن هستم که آنها با جوانان تیم صحبت خواهند کرد و اجازه نمی دهند بازیکنان جوان ما دچار غرور شوند.

[ad_2]

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید