نتیجه بازی کره و ازبکستان/ کره به جام جهانی رفت

لحظاتی پیش تیم ملی کره جنوبی موفق شد ازبکستان را با نتیجه یک بر صفر شکست دهد.

در این بازی که به میزبانی چشم بادامی ها برگزار شد،آنها توانستند با تک گلی که اکمل شوراخمدف در (دقیقه۴۴)وارد دروازه خودشان کرد از سد ازبکستان عبور کنند.
با نتیجه ای که در این بازی به دست آمد تقریبا صعود کره ای ها به جام جهانی محتمل شده است.آنها ۱۴ امتیازی شده اند و در صدر گروه یک قرار گرفته اند.آخرین بازی کره با ایران است؛آنها اگر مقابل تیم ملی کشورمان بازنده باشند(در صورت برد احتمالی ایران مقابل لبنان) تنها در یک صورت به جام جهانی صعود نمی کنند،آن هم اینکه ازبک ها باتفاضل گل بالا مقابل قطر به برتری برسند.
تساوی مقابل ایران کره را به امتیاز ۱۵ می رساند و صعود قطعی این تیم را به همراه دارد.این در صورتی است که اگر ازبکستان در آخرین بازی خودش با تفاضل گل بالا به پیروزی برسد،ایران نمی تواند به جام جهانی صعود کند.
پیروزی کره ای ها مقابل ایران هم که تمام معادلات را بر هم می ریزد.آن زمان است که ایران در همان امتیاز ۱۳ باقی می ماند و باید چشم به ساق پای بازیکنان قطر داشت تا حداقل یک امتیاز از زمین تاشکند بگیرند.
فعلا گام اول را باید خودمان برداریم و با شکست دادن لبنان سیزده امتیازی شویم تا با قرار گرفتن در رده دوم جدول رده بندی،شانی صعود به جام جهانی را خودمان رقم بزنیم،نه کره و ازبکستان و قطر.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید