نانوایی‌های سیار در اردبیل راه‌اندازی می شود

فرماندار اردبیل با اشاره به برخی نارسائی ها در کیفیت و ساعات پخت نان در مرکز استان، از راه اندازی نانوایی های سیار در اردبیل خبر داد.

کاظم دبیر ظهر جمعه در بازدید از مراکز گردشگری و نانوایی های سطح اردبیل گفت: نانوایی های سیار با هدف تسهیل در بحث تهیه و خرید نان مسافران و گردشگران ایجاد می شود.

وی با اشاره به راه اندازی این نانوایی ها در سطح شهرستان و در نقاط پرتردد و گردشگری اضافه کرد: علاوه بر این مراکز سیار ‌فروشی نان نیز در چهار نقطه شهر بویژه ورودی‌ها راه‌اندازی می‌کنیم.

به گفته فرماندار اردبیل با ایجاد این نانوایی ها نیز تلاش خواهد شد نان مرغوب و با کیفیت برای مسافران و گردشگران عرضه شده و آنها بتوانند نیازمندی‌ خود را از این محل تامین کنند.

وی با اشاره به برخی مشکلات در پخت نان و ساعات و نحوه توزیع و تامین آرد مورد نیاز در اردبیل یادآور شد: با برنامه ریزی های صورت گرفته سعی داریم با رفع دغدغه مربوط به سرانه نان و تامین آرد تمام نانوایی‌های شهرستان را فعال کنیم تا اقدام به پخت نان و عرضه آن کنند.

دبیر با بیان اینکه پیش بینی می شود در تعطیلات تابستانی امسال بیش از هشت میلیون گردشگر و مسافر به اردبیل وارد شوند، تاکید کرد: تمهیدات لازم به لحاظ مراکز اقامتی، پذیرایی و مناطق گردشگر‌پذیر صورت گرفته و مشکلی در این زمینه وجود ندارد.

وی این سفرها را در دو بخش قبل و بعد از ماه رمضان عنوان کرد و متذکر شد: ورود این تعداد گردشگر به اردبیل و استفاده از فضاهای گردشگری تاریخی، طبیعی و… ظرفیتی است که می تواند توسعه اقتصادی را در منطقه ایجاد کند.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید