»   اخبار موسیقی, گالری عکس و خبر هنرمندان خارجی  »   نانسی عجرم به خاطر شیر در مراکش ترد شد
۱۲ تیر ۱۳۹۷ , ساعت ۱:۴۱

نانسی عجرم به خاطر شیر در مراکش ترد شد

شهروند نوشت: خواننده عرب شیر نخورد و تحریم شد

مراکشی‌ها دق دلی‌شان از حذف شدن از جام جهانی را بر سر خواننده عرب “نانسی عجرم” خالی کرده و او را تحریم کردند. دلیل این تحریم هم بی‌توجهی نانسی عجرم به رسومات مراکش اعلام شده است.


ظاهرا نانسی عجرم خواننده لبنانی سابقه ای در مجادله با ایرانیان هم دارد در چهارچوب جشنواره‌ای موسوم به موازین به مراکش سفر کرده بود، رفتارهایی کرده که واکنش تند مردم این کشور را موجب شده است. تا جایی که بسیاری خواستار تحریم کنسرت‌های این خواننده لبنانی شده‌اند.

اما دلیل ناراحتی مراکشی‌ها از همه چیز بامزه‌تر است.

می‌گویند زمانی که نانسی عجرم به مراکش رسیده از نوشیدن شیر که رسم استقبال از میهمانان در مراکش است، خودداری کرده و مردم نیز این حرکت او را برخاسته از غرور و تکبر نانسی عجرم دانسته و از این حرکت ابراز تنفر کرده‌اند.

در فیلمی که از این اتفاق منتشر شده، نانسی عجرم از استقبال مراکشی ها که در فضایی آمیخته از موسیقی و ترانه‌های محلی است خوشحال به نظر می‌رسد، به او شیر و خرما تعارف می‌کنند.

او فقط خرما می‌خورد و از نوشیدن شیر سرباز می‌زند و راهش را محتاطانه در پیش گرفته و از میان جمعیت هوادارانش عبور می‌کند.

نانسی عجرم به خاطر شیر در مراکش ترد شد

حالا در فضای مجازی مردم این رفتار او را عجیب و متکبرانه توصیف کرده‌اند. نانسی عجرم در ابتدای کار از ناراحتی مردم خبردار نبود؛ اما پس از این که عکسی از خودش با پرچم مراکش منتشر کرد، ناگهان با سیل واکنش‌های تند کاربران روبه‌رو شد.

یکی نوشته بود: با دستان کثیفت پرچم کشورم را برندار؛ وقتی که به آداب و رسوم کشورم پایبند نیستی.

دیگری هم به او صفت ملکه تکبر را داده بود.

یکی نیز در اظهار نظری عجیب به مقایسه آنجلینا جولی و نانسی عجرم پرداخته و گفته بود کمی از آنجلینا یاد بگیر که بچه‌های فقیر و بدون لباس سومالی را در آغوش می‌گیرد و با آنها عکس می‌اندازد؛ در حالی که تو از دادن جواب سلام به هواداران کوچکت هم بخل می‌ورزی!

آخرین مطالب این بخش اخبار موسیقی  , گالری عکس و خبر هنرمندان خارجی

پخش فیلم سکانس صحنه رابطه جنسی جکی چان از شبکه کیش! فیلم پخش شده از شبکه کیش و ماجرا فیلم شبکه کیش چه بوده است؟ پخش فیلم دارای صحنه جکی چان   ماجرا از آن جا آغاز شده است که مردم در حال تماشای شبکه کیش که...
بیوگرافی جکی چان + همسر و فرزندان   جکی چان متولد ۱۸ فروردین ۱۳۳۳ در هنگ کنگ چین، بازیگر است.   «جکی چان» بازیگر معروف فیلم‌های اکشن در ۷ آپریل سال ۱۹۵۴ در هنگ کنگ به‌دنیا آمد. پدرش «چارلز چان» و مادرش «لی‌لی چان» در...
ریس ویترسپون، ستاره سریال "دروغ‌های کوچک بزرگ"، تهیه‌کننده سریال کمدی جدید شبکه ای‌بی‌سی شد. این کمدی نیم ساعته "آمریکایی شدن" نام دارد و بر اساس خاطرات سارا ساعدی ساخته می‌شود. سارا سعیدی نویسنده کتابی با عنوان «آمریکایی شده: شورشی بدون گرین...
نیکول کیدمن گفته است ازدواج با تام کروز او را از آزار جنسی درآغاز زندگی هنری‌اش "محافظت" کرده است. بازیگر استرالیایی در سال ۱۹۹۰ پس از بازی در فیلم "روزهای تندر" با تام کروز ازدواج کرد و بیش از ده سال...
  • ویژه ها