ناراحتم به تیم ملی دعوت نشدم/ از قطر و چند تیم دیگر پیشنهاد دارم


بازیکن ایرانی تیم فوتبال الخور قطر تاکید کرد از چند تیم دیگر این کشور پیشنهاد دارم اما هنوز وضعیتش برای فصل بعد مشخص نیست.

به نقل از مهر، سروش رفیعی که حدود ۹ ماه است از پرسپولیس جدا شده و به تیم الخور قطر پیوسته در گفتگو با استاد الدوحه تاکید کرده از وضعیتش در این کشور راضی است اما هنوز تصمیم نگرفته که فصل بعد را هم در قطر سپری کند یا در تیم های دیگر.

رفیعی در پاسخ به این پرسش که آیا برای فصل بعد با مسئولان تیم الخور مذاکراتی داشته است گفت: مدیر برنامه هایم صحبت هایی داشته است اما من از تیم های دیگر هم پیشنهاد دارم. هنوز تا زمان گرفتن تصمیم زمان دارم اما علاوه بر تیم الخور از چند تیم دیگر قطری و خارج از قطر هم پیشنهاد دارم. با این حال از رفتار مدیران الخور راضی هستم و ممکن است در این تیم بمانم.

بازیکن پیشین تیم فوتبال پرسپولیس که تاکید کرده رابطه خوبی با کارلوس کی روش دارد در مورد اینکه ناراحت است به تیم ملی ایران دعوت نشده نیز گفته است: شاید کمی ناراحتم و احساس ناامیدی دارم که به تیم ملی دعوت نشده ام. رابطه ام با کی روش بسیار خوب است و شاید او فاکتورهای دیگری را مد نظر دارد. در پست من دو بازیکن بسیار خوب هستند. با این حال خیلی دوست دارم تیم ملی را در جام جهانی همراهی کنم.

[ad_2]

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید