»   فوتبال برتر | فوتبال ایران  »   می‌خواستند سناریو بازی تراکتور را در بازی خونه به خونه تکرار کنند
۱۰ اردیبهشت ۱۳۹۷ , ساعت ۱۱:۳۳

می‌خواستند سناریو بازی تراکتور را در بازی خونه به خونه تکرار کنند


مسئول کمیته مسابقات سازمان لیگ فوتبال گفت: سرپرست خونه به خونه به خاطر تشویش اذهان عمومی و نشر اکاذیب باید پاسخگو باشد و به همین راحتی از کنارش نمی گذرم.

سعید فتاحی در گفتگو با خبرنگار مهر، در خصوص اتفاقات بازی خونه به خونه بابل و برق‌نوین شیراز در بابل که منجر به بروزی درگیری میان وی و سرپرست تیم میزبان شد، گفت: وقتی داور بازی تصمیم به اخراج رحمان رضایی گرفت، سرمربی برق شیراز حاضر نبود زمین مسابقه را ترک کند. من به عنوان مسئول برگزاری بازی، سمتش رفتم و گفتم اگر بیرون نرود مجبورم تیم داوری را به رختکن ببرم. در همین لحظات فردی لباس شخصی که بعدا متوجه شدم برادر مالک باشگاه خونه به خونه است سمت آقای رضایی حمله ور شد. من هم بنابر قانون به او گفتم نباید کنار زمین باشی. همین فرد که لباس شخصی بود آقای جواد حسن زاده است. همان شخصی که باعث شروع درگیری ها شد.

مسئول کمیته مسابقات سازمان لیگ ادامه داد: در ادامه دیدم آقای محمودی که سرپرست خونه به خونه است برای خودشیرینی مقابل برادر مالک باشگاه، شروع به هل دادن من کرد. من هم طبیعی است واکنش نشان بدهم و او را هل دادم. او هم خودش را زمین انداخت. در حالیکه من فقط از خودم دفاع کردم و هیچ مشتی هم نزدم. فقط او را هل دادم که دستم خورد به لبش و گوشه لب آقای محمودی پاره شد.

وی در ادامه تصریح کرد: می خواستند اتفاقاتی که در بازی تراکتورسازی و نفت تهران در سه سال پیش رخ داده بود را با شایعه پراکنی بین هواداران خونه به خونه رقم بزنند. من شنیدم به هواداران گفته می شود نفت مسجد سلیمان باخته است و خونه به خونه لیگ برتری شده است. بیشتر از وظیفه قانونی خودم وارد ماجرا شدم. خیلی سریع با نماینده قانونی بازی در مسجد سلیمان تماس گرفتم که گفت بازی با تساوی به پایان رسیده و نفت مسجد سلیمان هم صعود کرده است. رفتم و نتیجه بازی را به مسئولان خونه به خونه هم گفتم تا با التهاب اتمسفر ورزشگاه با شایعه ای ساختگی روبرو نشویم.

فتاحی درباره تهدید به زندانی کردنش در بابل اینطور توضیح داد: در حال خروج از زمین بودم که محمودی بار دیگر سمتم حمله ور شد و به من گفت امشب زندانی ات می کنم. همان رفتارش هم باعث شد هواداران خونگرم خونه به خونه تحریک شوند و علیه من،  فدراسیون فوتبال، جواد نکونام و حتی عادل فردوسی پور شعار بدهند. بدون شک محمودی باید به خاطر نشر اکاذیب و تشویش اذهان  عمومی پاسخگو  باشد. او سابقه بدرفتاری دارد. در بازی با استقلال خوزستان در جام حذفی هم همینطور رفتار کرد.

وی در پایان درباره صحبت های مالک خونه به خونه مبنی بر انصراف از حضور در فینال جام حذفی گفت: هیچ نامه‌ای به دستمان نرسیده است. اگر می خواهند انصراف بدهند اعلام کنند. فکر می کنم اگر هم بازی کنند کمیته انضباطی درباره میزان جریمه آنها صحبت می کند.

آخرین مطالب این بخش فوتبال برتر | فوتبال ایران

عادل فردوسی پور که همیشه برای داشتن تایم اضافه در تلویزیون دعوا دارد ، این هفته 90 را اقلا نیم ساعت زودتر تمام کرد و درحالی که مشخص بود منتظر مانده تا آیتم های مربوط به بازی نساجی و خونه...
حتما خبر دعوای مقامات ایران و عربستان در جایگاه ویژه بازی ایران و عربستان را شنیده اید. دعوایی که بین مقامات همراه تیم ایران و تنها نماینده ویژه عربستان در جایگاه رخ داده است. هادی ساعی که در بطن دعوا بوده...
عبدالصمد ابراهیمی یک روز بعد از اینکه حمید گرشاسبی مدیر پرسپولیس خواهان اهدای کاپ قهرمانی سوپرجام فوتبال ایران به پرسپولیس شد ، مدعی شده استقلالی ها اصلا به کمیته انضباطی شکایت هم نکرده اند. پس از اینکه استقلال در سوپرکاپ لیگ...
علی دایی که در جریان زلزله کرمانشاه سعی کرد سهم ویژه‌ای در کمک به بازماندگان داشته باشد، دیروز در واکنش به اظهارات برخی نمایندگان مجلس مبنی بر اینکه سلبریتی‌ها در این‌باره شفاف‌سازی نکردند، بشدت عصبانی شد و گفت: «من نباید...


  • فیلم سینمایی خانه دختر