میهمانی تیم هلال احمر تبریز در مشهد مقدس


به گزارش خبرنگار مهر، آخرین هفته از نیم فصل اول رقابتهای فوتسال لیگ برتر باشگاه های کشور عصر جمعه هفته جاری با انجام هفت دیدار سپری می شود که در آخرین دیدار هفته، تیم هلال احمر تبریز در مشهد مقدس به دیدار تیم فرش آرا خواهد رفت.


دیدار هلال احمر  فرش آرا در شهر مقدس مشهد یکی از حساس ترین بازی های هفته خواهد بود چراکه در این بازی دو تیم همسایه جدولی و ۲۰ امتیازی به مصاف یکدیگر خواهند رفت.


هلال احمر هفته گذشته در خانه برابر تیم پائین جدولی تاسیسات دریایی تهران با نتیجه مساوی بدون گل متوقف شد تا اولین نتیجه صفر – صفر لیگ برتر فوتسال در فصل جاری رقم بخورد. از دست دادن دو امتیاز توسط شاگردان محسن خبیری باعث شد تا آنها بهترین فرصت را برای رسیدن به رده چهارم جدول از دست بدهند. حال تیم هلال احمر برای اینکه حداقل یک پله در جدول صعود کند، باید در خانه تیم فرش آرا صاحب سه امتیاز شود. تساوی در مشهد برای تیم هلال احمر فقط می تواند بقا در رده هشتم را در واپسین هفته نیم فصل اول به دنبال داشته باشد. این حکایت البته برای تیم فرش آرا هم صادق است و چنانچه بازی با نتیجه مساوی به پایان برسد، مشهدی ها هم در جایگاه هفتم باقی خواهند ماند.


تیم فرش آرا اما در هفته گذشته رقابتها شکست سنگین چهار بر یک را در خانه تیم میثاق تهران تجربه کرد. این تیم خوب مشهدی بی گمان در دیدار با هلال احمر تبریز به دنبال جبران نتیجه هفته دوازدهم خود خواهد بود اما به نظر می رسد برای رسیدن به این خواسته خود، کار سختی را برابر تیم هلال احمر تبریز پیش رو داشته باشد. هر چند که تیم هلال احمر تا حدودی از شرایط آرمانی خود به لحاظ کسب نتیجه فاصله گرفته و حداقل در این هفته ها نمی توان این تیم تبریزی را شگفتی ساز لیگ امسال قلمداد کرد.


همسایگی دو تیم در خانه های هفتم و هشتم و داشتن امتیاز یکسان، حساسیت و جذابیت بازی عصر جمعه شهر مقدس مشهد را بیش از پیش کرده است. صعود حداقل یک پله ای در انتظار تیم برنده بازی فرش آرا و هلال احمر خواهد بود.


بر اساس برنامه، این دیدار یک ساعت دیرتر از شش بازی دیگر، از ساعت ۱۷ به میزبانی تیم فرش آرا آغاز خواهد شد.


محمود نصیرلو، امیرحسین ملکی، محسن زواره ای و حسن موسوی این دیدار را قضاوت خواهند کرد.

 

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید