میزبانی کوثر از شهدای دفاع مقدس

امام جمعه شهرستان کوثر گفت: با هماهنگی اداره کل حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس قرار است پنج شهید دوران دفاع مقدس در مناسبت‌های پیش رو در این شهرستان تشییع و خاکسپاری شود.

اردبیل نیوز: به گزارش خبرگزاری فارس، حجت‌الاسلام لطف‌الله عبداللهی عصر امروز در جلسه شورای فرهنگ ایثار و شهادت در گیوی اظهار داشت: در مناسبت‌های پیش روی اواخر ماه صفر تشییع پیکر شهدای والامقام دوران دفاع مقدس در شهر گیوی انجام می‌شود که امیدواریم مردم وفادار و متدین این شهر در تشییع و تدفین این شهدا دین خود را نسبت به انقلاب و راه نورانی آنها ادا کنند.

وی با اعلام اینکه صلابت همیشه جاودانه این نظام به برکت خون شهدا و سیره پاک آنها است، تصریح کرد: شهدا با اوج ایثار و فداکاری درس جاودانه‌ای به همه ما دادند و سبب شدند تا این ملت به دنیا در برابر تمام فزون‌طلبی‌ها و زیاده‌خواهی‌ها نه بزرگ بگوید.

عبداللهی راه شهدا را راه نورانی عزت و عافیت واقعی توصیف کرد و ادامه داد: هر چه قدر به شهدا و سیره آنها نزدیک شویم به همان میزان دینداری و بصیرت ما روزافزون‌تر می‌شود.

امام جمعه کوثر خاطر نشان کرد: اگر ملت ایران حماسه‌ای را به عظمت ۹ دی خلق کردند همه به واسطه نهضت امام و پایمردی شهدایی بود که سال‌ها سختی و مشکلات را تحمل کرده و ذره‌ای از مواضع خود عقب‌نشینی نکردند.

وی اضافه کرد: اگر امروز مردم ایران در نهایت عزت و سربلندی زندگی می‌کنند به دلیل آن است که مردم ما همیشه و در همه تاریخ آگاهانه و در اوج حفظ عزت و سربلندی زیستند و هرگز از مواضع خود کوتاه نیامدند.

پشتیبانی مردم به مانند ۹ دی تحریم اقتصادی را نیز ناکارآمد کرده است

نماینده مردم گرمی در مجلس شورای اسلامی نیز در گرامیداشت شهدای والامقام شهر گرمی بیان کرد: ایستادگی ملت ایران و حضور آنها به مانند ۹ دی ۸۸ توطئه اقتصادی دشمن را خنثی کرده و سبب زمین‌گیر شدن ترفند آنها شده است.

حجت‌الاسلام میر قسمت موسوی با یادآوری اینکه با هدایت رهبری، پشتیبانی این ملت و تقویت جبهه کار و تولید ملی می‌توانیم اسباب ناکامی دشمن را در مقطع کنونی فراهم آوریم، گفت: شهدای ما درس جاودانه‌ای به ما دادند تا بایستیم و مقابله کنیم.

وی از حماسه ۹ دی به عنوان نمودی از ولایت‌مداری و بصیرت سیاسی ملت ایران یاد کرد و افزود: جمهوری اسلامی ایران در دهه‌های گذشته همواره ترفند و هجمه‌های استکبار را با درایت و تیزبینی نقش بر آب کردند.

موسوی اظهار داشت: استکبار جهانی امروز در نهایت ناامیدی و ضعف آشکار بر طبل توخالی تحریم می‌کوبد در حالی که این ملت تهدیدها و تحریم‌های بزرگتر از این را از سر گذرانده‌اند.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید