میزان سفر به اردبیل کاهش یافته است

مدیر کل سیاسی و انتظامی استانداری اردبیل گفت: به رغم ادعاها میزان مسافرت به اردبیل نوروز امسال کاهش یافته است.

اردبیل نیوز: به گزارش خبرگزاری فارس از اردبیل، احمد عظیمی ظهر امروز در جلسه ستاد تنظیم بازار در اردبیل اظهار داشت: آنچه که از گزارشات مستند به دست ما رسیده، اینکه به دلایل مختلف میزان سفر به استان اردبیل کاهش یافته و از اسکان چادرنشینان و مسافران شهرهای اردبیل، سرعین و نیر می‌توان مشاهده کرد که چه میزان مسافر به اردبیل در مقایسه با سال‌های گذشته وارد شده است.

وی بیان داشت: دغدغه‌ها در این حوزه کاملا ملموس است و حوزه انتظامی با اطلاعاتی که دارد با آنچه که در جلسه مطرح می‌شود، مغایر است و ما موظف هستیم دغدغه‌های مردم را از حوزه سفر، گرانی و وضعیت نامناسب بازار بازتاب بدهیم.

این مسئول با بیان اینکه بسیاری از واقعیت‌ها در این جلسات نادیده گرفته می‌شود و قیمت‌های مطرح شده با بازار هیچ مطابقتی ندارد، اضافه کرد: مرغ ۴ هزار و ۸۰۰ تومان چگونه به نرخ ۶ هزار تومان رسیده، در حالی که قرار بود قیمت افزایش یافته آن حداکثر ۵ هزار و ۵۰۰ تومان باشد.

عظیمی استان اردبیل را استانی مستعد و با ظرفیت بالا همراه با مسئولان دلسوز توصیف کرد و گفت: به رغم این شرایط افزایش قیمت‌ها همچنان مردم را نگران کرده و در تامین گوشت، مرغ و میوه مردم با مشکلاتی روبرو هستند.

وی با انتقاد شدید از برخی گرانی‌ها و سوء مدیریت‌ها در این حوزه خاطرنشان کرد: در حالی ادعای واردات دام زنده داریم که همچنان در تعدیل قیمت گوشت قرمز وضعیت آرام تری را شاهد نیستیم و مردم نمی‌توانند گوشت ۱۴ هزار تومانی بخرند.

مدیر کل سیاسی و انتظامی استانداری اردبیل در بخش دیگری از سخنان خود به کمبود میوه در میادین میوه و تره‌بار و ایستگاه‌های عرضه نوروزی و همچنین افزایش سرسام‌آور قیمت گوجه فرنگی و پیاز اشاره کرد و افزود: صف‌های طولانی برای خرید نان نیز شهروندان و مسافران را معذب کرده و آنها را به زحمت انداخته است.

عظیمی گفت: برازنده ملت ما نیست که در مضیقه و تنگنا زندگی کنند و به دلیل ضعف نظارت برخی، ارزاق مورد نیاز خود را به نرخ بالاتری خریداری کنند.

یک دیدگاه

  1. باسلام .ما از ترس گیر بازار پلیس راهها هرگز جرات نمیکنیم دوربر اردبیل بیاییم..هرچه قد هم احتیاط کنیم جریمه میشیم.استرس ادمومیکشه

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید