4.2 C
Tehran
سه شنبه، ۱۴ بهمن ۱۳۹۹
خانه اخبار ورزشی میکسد زون آبی ها:همین که بردیم خدا را شکر/هواداران ما سر کار...

میکسد زون آبی ها:همین که بردیم خدا را شکر/هواداران ما سر کار هستند/سوال از مسی دارید از خودش بپرسید

اندو و قاضی در پایان بازی در مورد بازی با کاسپین، کیفیت پائین استقلال و همچنین عدم حضور هواداران صحبت کردند

سایت گل-در خاتمه مصاف استقلال و کاسپین، اندو و محمد قاضی رو در روی خبرنگاران قرار گرفتند و به سوالاتشان پاسخ دادند. در ابتدا این اندو بود که در مورد این مصاف حرف زد.بازیکن ملی پوش آبی ها در ابتدا گفت:« تیم حریف بسته بازی می‌کرد و آمده بود تا بهترین نتیجه را جلوی استقلال بگیرد همین که بردیم خدا را شکر؛ مقابل تیم‌های ناشناخته بازی کردن سخت است.ما فیلم بازی‌های کاسپین را ندیده بودیم و همین موضوع کار ما را دشوار کرد.»وی در خصوص اینکه آیا به بازیکنان استقلال گفته‌اند تا پس از پایان مسابقه مصاحبه نکنند، عنوان کرد: «من چنین چیزی را نشنیده‌ام و از این موضوع خبر ندارم.»

هافبک استقلال در مورد حضور کمرنگ تماشاگران در ورزشگاه گفت:« به آنها حق می‌دهم، در این سرما از راه‌های دور و نزدیک می‌آیند و زمان هم یک جوری بود که هواداران ما سر کار بودند و نمی‌توانستند به ورزشگاه بیایند.»وی در پایان در پاسخ به این سؤال که آیا حمله به صفحه فیسبوک مسی توسط ایرانی‌ها درست بود یا خیر، گفت:« لطفاً در مورد تیم باشگاهی سؤال کنید و اینجا جای سؤال ملی نیست. اگر هم از مسی سؤال دارید تماس گرفته و از خودش بپرسید.» البته اندو یادش رفته بود که همین دقایقی قبل در مورد قرعه ایران در جام جهانی حرف زده بود!

 همچنین محمد قاضی پس از پیروزی استقلال در این بازی گفت: فکر می‌کنم کاسپین دفاعی بازی می‌کرد. آن‌ها به خوبی در زمین خود تجمع می‌کردند و ما هم می‌خواستیم هر طور شده از سد دفاع آن‌ها بگذریم. در مواردی خوب کار می‌کردیم و در مواردی ناموفق بودیم. در هر صورت خوشحالم که این بازی را بردیم و به مرحله بعد جام حذفی صعود کردیم.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید