6.2 C
Tehran
سه شنبه، ۲۱ بهمن ۱۳۹۹
خانه اخبار ورزشی میکسد زون آبیها:مهم همان سه امتیاز بود

میکسد زون آبیها:مهم همان سه امتیاز بود

شاگردان قلعه نویی در پایان بازی اعتقاد داشتند که حق شان سه امتیاز بود اگرچه بازی شان چندان جذاب نبود

سایت گل-نسبت به بازی های گذشته استقلال، بازیکنان و کادر فنی این تیم تعامل بهتری را با اصحاب رسانه داشتند. این سه امتیاز موجب شده بود آبی ها با روحیه بهتری جواب سوالات را بدهند. اگرچه خودشان هم تقریبا قبول داشتند فوتبال این  روزهای این تیم چندان جذاب نیست.

 

آندرانیک تیموریان: استقلال بازی بدی را انجام نداد. چندین موقعیت در نیمه اول و دوم به دست آوردیم که متاسفانه در پایان یک گل به ثمر رساندیم. جرسپاسی در فاز دفاعی خوب و منسجم عمل کرد و آنها چشم به ضدحمله داشتند. به هر حال همین که توانستیم ۳ امتیاز را کسب کنیم و در کورس قهرمانی باقی بمانیم خدا را شکر می‌کنیم.

مجید صالح :دوست داریم فوتبال پویاتر و بهتری را به نمایش بگذاریم. امروز تا لحظه آخر مسابقه خوب کار کردیم و حملات زیادی را روی دروازه فجر ایجاد کردیم. این تیم برای کسب حداقل امتیاز به این بازی آمده بود و چشم به ضد حملات داشت. بازی با تیم‌های انتهای جدول بسیار سخت است و این مسابقات مشکل‌تر از رویارویی با رقیبان رودررو در بالای جدول است. تیم‌های پایین جدولی به هیچ وجه نمی‌خواهند امتیاز از دست دهند.

محمدمهدی نظری: بازی خوبی بود و خدا را شکر توانستیم پیروز شویم. فجر سپاسی نسبت به نیم‌فصل اول خیلی بهتر بازی کرد.در مورد اینکه چرا موقع تعویض سمت آرش برهانی نرفتم باید بگویم نه اصلا ناراحت نبودم، می‌خواستم سریع‌تر بیرون بیایم تا تعویض انجام شود به خاطر شرایط مسابقه ناراحت بودم و اعصابم خرد شد.امیدوارم این پیروزی باعث دلگرمی هواداران شود و در آینده شاهد حضور بیشتر آنها در ورزشگاه باشیم.

پژمان نوری: بازی خوبی نبود، فقط خوشحالم که توانستیم ۳ امتیاز این بازی را کسب کنیم.مورد اینکه علت عدم حضور تماشاگران در ورزشگاه چیست هم باید بگویم؛ خیلی دلایل دارد، سردی هوا، گرانی بلیت‌ها البته قبول هم دارم بازی‌ها در این زمینه تاثیرگذار است امیدوارم در آینده تماشاگران بیشتری در ورزشگاه حاضر شوند.

 

 

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید