19 C
Tehran
شنبه، ۱۸ اردیبهشت ۱۴۰۰
خانه اخبار ورزشی موناکو و منچستریونایتد به دنبال آنتونیو کونته

موناکو و منچستریونایتد به دنبال آنتونیو کونته

روزنامه توتواسپرت، چاپ شهر تورین اعلام کرد حذف یوونتوس از لیگ قهرمانان در فصل جاری مشکلاتی را میان ماروتا و سرمربی یوونتوس به وجود آورده است

سایت گل- آنتونیو کونته سرمربی تیم یوونتوس که در رقابت‌های سری‌آ ایتالیا به دنبال کسب سومین عنوان قهرمانی پیاپی است، مورد توجه دو باشگاه منچستریونایتد انگلیس و موناکو فرانسه قرار گرفته است.

به گزارش طرفداری، روزنامه توتواسپرت، چاپ شهر تورین اعلام کرد حذف یوونتوس از لیگ قهرمانان در فصل جاری مشکلاتی را میان ماروتا و سرمربی یوونتوس به وجود آورده است و همین مسئله شاید باعث جدایی کنته در پایان فصل از یوونتوس شود.

توتواسپرت مدعی است که مالک باشگاه متمول  موناکو، ریبالولو در صدد است تا فصل آینده بتواند تیمش را فاتح لیگ قهرمانان کند و آنتونیو کنته را به عنوان سرمربی برای این کار در نظر گرفته است.

از طرفی منچستریونایتد که با دیوید مویس نتوانسته عملکرد خوبی در فصل جاری لیگ جزیره داشته باشد نیز یکی از مقصد‌های احتمالی کونته خواهد بود. اگرچه منچستریونایتد قراردادی شش ساله را با منچستربه امضا رسانده است، اما جایگاه رانیری در موناکو چندان استحکامی ندارد.

لازم به ذکر است ماروتا چند روز پیش به صراحت اعلام کرده بود که به هیچ عنوان قصد از دست دادن کونته را ندارند و هیچ مشکلی میان آن‌ها وجود ندارد.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید