مولایی: زانویم صدا داد و ترسیدم مسابقات جهانی را از دست بدهم/ توصیه وزیر ورزش به بهادر


  به گزارش خبرنگار اعزامی خبرگزاری تسنیم به اینچئون، وزیر ورزش و جوانان پس از انصراف بهادر مولایی از شرکت در حرکت دوضرب دسته فوق سنگین مسابقات وزنه برداری بازی‌های آسیایی ۲۰۱۴ اینچئون از او دلجویی کرد و گفت: بدون مشورت، زانوهای مصدومت را عمل جراحی نکن و اگر تصمیم گرفتی این کار را انجام دهی حتما به من اطلاع بده. امیدوارم هر چه زودتر سلامتی خود را به دست آوری تا در المپیک ۲۰۱۶  بتوانی مدال خوش‌رنگی کسب کنی.


  مولایی در گفت‌وگو با خبرنگار اعزامی تسنیم به اینچئون گفت: وقتی وزنه‌ها را بالای سر بردم، زانویم صدایی داد و احساس درد کردم و به همین دلیل ترجیح دادم تا دیگر زیر وزنه نروم. البته در یک ضرب می‌توانستم بهتر عمل کنم اما به خاطر اینکه زانویم اذیت نشود ترجیح دادم وزنه‌های سبک بزنم.


  نایب قهرمان جهان خاطرنشان کرد: شرمنده پدر و مادرم شدم که نتوانستم مدال بگیرم اما ترس از مصدومیت و از دست دادن مسابقات جهانی مانع از آن شد تا وزنه‌های خوبی را بالای سر ببرم.


  مولایی عنوان کرد: در دو ضرب هم اگر می‌آمدم فایده‌ای نداشت چون در یک ضرب وزنه‌های سبکی را زدم و اگر هر چقدر وزنه‌ها را زیاد می‌کردم روی سکو نمی‌رفتم


  بهادر مولایى در پایان گفت: امروز در مسابقه زانویم یکى دو بار خالى کرد و بعد درد شدیدى گرفت و مجبور شدم وزنه را رها کنم. در مجموع در حرکت یک ضربم مى‌توانستم وزنه بیشتری بزنم اما مدال متعلق به مجموع وزنه‌هاست و یک ضرب به تنهایى تعیین کننده نیست. آقایان رضازاده و زارع گفتند که سعى کن سنگین‌تر و سریع‌تر یک ضرب بزن که براى مجموع در دو ضرب راحت‌تر باشى اما متاسفانه شانس با من یار نبود. در نهایت حرف خاصى ندارم فقط شرمنده پدر و مادرم شدم.


  انتهای پیام/

   

  ارسال یک پاسخ

  لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
  لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید