9.7 C
Tehran
شنبه، ۱۸ بهمن ۱۳۹۹
خانه اخبار ورزشی مورینیو: چلسی مدعی قهرمانی در چمپیونزلیگ نیست

مورینیو: چلسی مدعی قهرمانی در چمپیونزلیگ نیست

آبی ها در ۵ دیدار مرحله گروهی لیگ قهرمانان، دو بار مقابل بازل شکست خوردند و آقای خاص معتقد است که تیمش را نمی توان یکی از مدعیان قهرمانی دانست

سایت گل- ژوزه مورینیو، سرمربی چلسی، شانس تیمش برای قهرمانی در رقابت های لیگ قهرمانان اروپا را بسیار کم دانست.

آبی ها در ۵ دیدار مرحله گروهی لیگ قهرمانان، دو بار مقابل بازل شکست خوردند و آقای خاص معتقد است که تیمش را نمی توان یکی از مدعیان قهرمانی دانست.

او به خبرنگارن گفت:” ما یکی از مدعیان نیستیم. به نظر من، مدعی اصلی بایرن مونیخ است زیرا آنها مدافع عنوان قهرمانی هستند و همان بازیکنان را با یک مربی جدید در اختیار دارند و از ثباتی باورنکردنی برخوردارند.

بارسا و رئال هم مدعی هستند؛ این تیم ها بی تردید مدعی محسوب می شوند. البته هر تیمی که به یک هشتم نهایی برسد، شانس قهرمانی دارد. این رقابت ها مثل همیشه جذاب است.”

چلسی صعودش به عنوان تیم اول گروه را قطعی کرده و مورینیو تایید کرد که حداقل به سه بازیکن تیمش برای دیدار مقابل استوا بخارست استراحت خواهد داد.

” من نمی خواهم این را سیستم چرخشی بنامم زیرا این مسئله را به ذهن می آورد که تیم ضعیف کار کرد. اما این مسئله مطرح نیست.

نمی توانم از همه بازیکنان دیدار قبلی استفاده کنم زیرا بعضی از آنها به استراحت نیاز داردن. ما یک دیدار مهم مقابل کریستال پالاس در پیش داریم و سه شنبه بعد هم باید در یک چهارم نهایی جام اتحادیه مقابل ساندرلند قرار بگیریم.”

سرمربی پرتغالی آبی ها در چند دیدار اخیر اشلی کول را نیمکت نشین کرد اما تاکید کرد که در دیدار فردا شب، از این ملی پوش انگلیسی در ترکیب اصلی استفاده می کند:” من او را خوب می شناسم. می توانم متوجه بشوم که او از شرایط راضی نیست اما او مثل همیشه، مثل یک سوپر حرفه ای کار می کند.

وقتی او روی نیمکت است، می توانم احساس کنم که دوست دارد تیم پیروز شود. او پسر فوق العاده ای است و احترام کامل من و هم تیمی هایش را دارد. بله، او فرداشب از ابتدا بازی می کند.”


 

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید