10.6 C
Tehran
شنبه، ۹ اسفند ۱۳۹۹
خانه اخبار ورزشی مورینیو: در ژانویه مهاجم نمی خریم

مورینیو: در ژانویه مهاجم نمی خریم

آبی ها در حال حاضر با ۵ امتیاز اختلاف نسبت به آرسنال، در رتبه سوم لیگ برتر قرار دارند و سه مهاجم این تیم، فرناندو تورس، ساموئل اتوئو و دمبا با، در مجموع تنها ۴ گل به ثمر رسانده اند

سایت گل- ژوزه مورینیو، سرمربی چلسی، اعلام کرد اگرچه مهاجمان تیمش در نیم فصل اول انتظارات او را برآورده نکردند اما قصد ندارد در ژانویه مهاجم جدیدی به خدمت بگیرد.

آبی ها در حال حاضر با ۵ امتیاز اختلاف نسبت به آرسنال، در رتبه سوم لیگ برتر قرار دارند و سه مهاجم این تیم، فرناندو تورس، ساموئل اتوئو و دمبا با، در مجموع تنها ۴ گل به ثمر رسانده اند.

مورینیو به خبرنگاران گفت:” اگر به من بگویید که آگوئرو تا به حال ۱۰ یا ۱۲ گل زده، نگردو ۱۲-۱۰ گل زده، ژکو ۵-۴ گل زده، رونی ۱۰-۸ گل زده، ژیرو ۱۰-۸ گل زده، استوریج ۱۰-۸ گل زده و سوارس ۱۲-۱۰ گل زده و اینکه دوست دارم مهاجمانم ۸، ۱۰ یا ۱۲ گل بزنند، باید بگویم، بله.

اگر مهاجمان ما ۸، ۱۰ یا ۱۲ گل زده بودند، ما حالا در صدر جدول لیگ برتر بودیم. این یک واقعیت است اما مهاجمان من هرکاری بتوانند انجام می دهند و تیم هم سخت کار می کند.

من چه کاری می توانم برای مهاجمان انجام بدهم؟ ما می توانیم به کار کردن ادامه بدهیم. این تنها کاری است که من بلدم و می توانیم انجام بدهیم.

البته ما می خواهیم بهترین نتایج ممکن را بگیریم اما من منتظر آمدن بازیکن جدید نیستم؛ از باشگاه نمی خواهم که بازیکن جدید بخرد.  

این یک دوره برای باشگاه و تیم من است که ما باید تلاش کنیم تا بهترین شویم و با بهبود عملکرد بازیکنان، تیمی برای آینده بسازیم.

این بازیکنی هستند که من در اختیار دارم. چه خوب و چه بد، این تیم من است. البته ما بی عیب نیستیم اما به هر حال تیمی است که من در اختیار دارم و تا آخرین روز با آنها کار می کنم.

انتقاد کردن کمکی به من نمی کند. با انتقاد از بازیکنانم چه چیزی به دست می آورم؟ هیچ چیز.”

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید