5.8 C
Tehran
دوشنبه، ۱۱ اسفند ۱۳۹۹
خانه اخبار ورزشی موجی: مدیران یوونتوس ضعیف بودند که اجازه دادند بازی در آن زمین...

موجی: مدیران یوونتوس ضعیف بودند که اجازه دادند بازی در آن زمین برگزار شود

موجی که تا پیش از رسوایی کالچوپولی در سال ۲۰۰۶، مدیر ارشد باشگاه بود، معتقد است یوونتوسی ها باید اعلام می کردند تا زمان آماده شدن زمین، حاضر به بازی مقابل گالاتاسرای نیستند

سایت گل- لوچانو موجی، مدیر سابق باشگاه یوونتوس، با انتقاد از مدیران فعلی این باشگاه، تاکید کرد که آنها باید به هر شکل ممکن از برگزاری دیدار یووه مقابل گالاتاسرای به دلیل بارش برف شدید و نامساعد بودن زمین بازی ممانعت می کردند.

تک گل وسلی اسنایدر در دیدار چهارشنبه موجب شد تا شاگردان کونته از رقابت های لیگ قهرمانان حذف شوند؛ این در حالی است که دیدار سه شنبه شب دو تیم به دلیل بارش برف شدید، در دقیقه ۳۲ متوقف شد.

موجی که تا پیش از رسوایی کالچوپولی در سال ۲۰۰۶، مدیر ارشد باشگاه بود، معتقد است یوونتوسی ها باید اعلام می کردند تا زمان آماده شدن زمین، حاضر به بازی نیستند.

او به خبرنگاران گفت:” دیداری به این مهمی نباید در چنین زمینی برگزار می شد. یوونتوسی ها دو اشتباه مرتکب شدند. اول اینکه آنها نتوانستند از یک گروه متوسط صعود کنند. دوم اینکه مدیران آنها باید از انجام بازی در چنین زمینی خودداری می کردند اما برای اینکه نظرشان را به کرسی بنشانند، خیلی ضعیف بودند.”

یوونتوس که سال گذشته به یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان راه پیدا کرده بود، اکنون باید در لیگ اروپا به میدان برود؛ مانند ناپولی که علی رغم کسب ۱۲ امتیاز و پیروزی در دیدار آخر گروه مقابل آرسنال، راهی این رقابت ها شد.
موجی معتقد است که تیم بنیتس باید به جای تلاش برای موفقیت در لیگ اروپا، باید روی رقابت های سری آ تمرکز کنند.

” اگر ناپولی باهوش باشد، از لیگ اروپا چشمپوشی خواهد کرد و به جای آن برای موفقیت در سری آ تلاش می کند. در لیگ اروپا پول زیادی به تیم ها نمی رسد و تنها تیم را خسته می کند زیرا باید پنج شنبه ها بازی کرد.


یوونتوس شاید بتواند بازی کند زیرا آنها تیم بزرگتری دارند.”

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید