مهلت به باشگاه‌های فوتسال برای گرفتن مجوز حرفه‌ای تا سال ۲۰۱۹


رئیس فدراسیون فوتبال از مهلت به باشگاه‌های فوتسال برای گرفتن مجوز حرفه‌ای تا سال ۲۰۱۹ خبر داد.

به نقل از مهر و به نقل از سایت فدراسیون فوتبال، مهدی تاج در نشست هیات رئیسه سازمان لیگ فوتسال در ابتدا گفت: نشست هیات رئیسه فوتسال صبح امروز با دستور جلسه صدور مجوز حرفه ای برای باشگاه های فوتسال تشکیل شد. باشگاه ها تا سال ۲۰۱۹  فرصت دارند تا صدور مجوز حرفه ای خود را دریافت کنند.

وی در ادامه بیان کرد: باشگاه ها باید در سازمان لیگ فوتسال مجوز حرفه ای را جدی بگیرند و اجازه ندهند مانند فوتبال با انبوهی از مشکلات روبرو شوند. همچنین درخواست دارم که موضوع آکادمی در سطح باشگاه های فوتسال جدی گرفته شود. مدارس فوتسال در کشور شناسایی و توسعه پیدا کنند و اجازه ندهیم افراد غیرمجاز در این موضوع ورود کنند.

رئیس فدراسیون افزود: در فوتسال باید دنبال درآمدهای بومی باشیم. معتقدم قیاس فوتبال و فوتسال کار درستی نیست و باید با برنامه ریزی مناسب دنبال رویکردهای جدید باشیم.

تاج در ادامه درخصوص صدور مجوز حرفه ای گفت: صدور مجوز حرفه ای باشگاه ها با سازمان لیگ است. برهمین اساس باشگاه ها باید حداقل سطح استانداردها و معیارها را داشته باشند. نکته حائز اهمیت این است که باشگاه ها باید جهت اخذ مجوز مدارک کامل را به سازمان لیگ ارائه کنند که البته اصالت و صحت و سقم مدارک بر عهده خود باشگاه ها است.

وی خاطر نشان کرد: باشگاه ها بعد از تحویل مدارک بلافاصله به دنبال اجرای تسویه حساب مالی باشند. سازمان لیگ باید توان نظارت و کارشناسی را در طول فصل برای باشگاه ها داشته باشد و اگر موضوعی در فوتبال یا فوتسال مطرح شد، پیشنهاد مناسبی برای آن ارائه شود.

رئیس فدراسیون در پایان گفت: باید مشکلات در فوتسال به حداقل برسد تا بتوانیم به نقطه استاندارد فوتسال آسیا حرکت کنیم.

به نقل از مهر، نشست هیات رئیسه سازمان لیگ فوتسال صبح امروز با حضور مهدی تاج، علی کفاشیان، محمدرضا ساکت، علی تارقلی زاده، شاهین رحمانی، عباس ترابیان، کاظم سلیمانی، کریم منصوری، محمدرضا غفاری، حامد نجفی و سعید نجاریان در دفتر رئیس فدراسیون برگزار شد.

[ad_2]

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید