منتخبان شوراهای چهار شهر اردبیل اعلام شدند

با مشارکت ۷۵ درصدی مردم در انتخابات شوراهای شهر و ریاست جمهوری منتخبان شورای شهر در چهار شهر خلخال، نمین، نیر و گرمی مشخص شدند.

به گزارش پرتال خبری تحلیلی اردبیل نیوز، فرماندار شهرستان خلخال دقایقی  پیش از مشارکت ۷۲ درصدی مردم خلخال در انتخابات ریاست جمهوری و شوراها خبر داد.

هوشنگ محمدی اظهار داشت: این مشارکت بالا نشان روشنی از دلبستگی مردم به نظام و آرمان‌های بلند انقلاب اسلامی است که انتظار می‌رود این مشارکت بالا زمینه خدمت‌رسانی صادقانه را فراهم کند.

وی بیان کرد: منتخبین شورای شهر خلخال در این شهرستان مشخص شدند که چهار نفر از آنها را مهندسان ساختمانی تشکیل می‌دهند.

فرماندار خلخال تصریح کرد: در انتخابات چهارمین دوره شورای شهر خلخال از مجموع ۵۲ هزار و ۶۵۶ رای ماخوذه داریوش محمودی ۴ هزار و ۶۵۳ رای۴ ، مسعود اکبری ۴ هزار و ۱۹۰ رای، یونس یوسف‌پور ۳ هزار و ۶۹۳ رای، خدابخش برسان ۳ هزار و ۳۸۲ رای، شهناز شاطری ۳ هزار و ۳۳۵ رای، علی راعی ۳ هزار و ۲۶۲ رای و محمد قربانی ۳ هزار و ۱۹۸ رای کسب و به عضویت شورای شهر خلخال درآمدند. همچنین بلال نوری و قربان مرادی نیز بعنوان اعضای علی البدل این شورای شهر خلخال برگزیده شدند.

وی ادامه داد:همچنین در شهرستان گرمی نیز حسن ساعدی با ۴ هزار و ۴۱۸ رای، احد نعمتی با ۴ هزار و ۲۵۵ رای، علی نوروزی با ۴ هزار و ۱۶۳ رای و رحیم انوری با ۳ هزار و ۵۰۳ رای به عنوان نفرات اول تا چهارم انتخاب شدند و علی جعفری با کسب ۳ هزار و ۳۵۰ رای، احد عطایی با ۳ هزار و ۱۶۳ رای، ناصر شاهی با ۲ هزار و ۹۰۹ رای، محمد روحانی با کسب ۲ هزار و ۸۳۶ رای و اباذر همتی با ۲ هزار و ۵۶۴ رای در رده‌های پنجم تا نهم قرار گرفتند.

پیشتازی بانوان در انتخابات شوراهای نمین

براساس این گزارش،از شهرستان نمین نیز خبر می‌رسد ماریا جعفری نمین با یک هزار و ۸۶۰ رای اول، مریم شاداب با یک هزار و ۲۷۸ رای دوم، محمد خضری با یک هزار ۳۷۸ رای سوم، علی فرزین خشه‌حیران با یک هزار ۱۸۰ رای چهارم و غضنفر جهانگیری با یک هزار و ۱۴۸ رای نفرات اول تا پنجم این انتخابات شدند.

همچنین زاهد آهنگری با یک هزار ۱۱۴ رای و مجید تهی‌دست نمین با یک هزار و ۶۳ رای در رده‌های ششم و هفتم قرار گرفتند.

در شهر عنبران از توابع صابر حمیدی عنبران با یک هزار و ۷۸۲ رای، فیروز یزدانی عنبران با یک هزار و ۵۶۵ رای، سیده معصومه شهابی تاکامی با یک هزار و ۱۸۷ رای، صبور صبحی با ۹۱۹ رای و آرش ارحمی عنبران با ۷۹۱ رای نفرات اول تا پنجم این انتخابات شدند و موسی حسینی عنبران با ۷۹۱ رای و سادات سوغاتی عنبران با ۷۱۱ رای به ترتیب در جایگاه ششم و هفتم قرار گرفتند.

در شهر آبی‌بیگلو از توابع شهرستان نمین نیز کریم‌ نژادجواد با یک هزار و ۱۷۱ رای، اکبر ایرجی آبی‌بیگلو با یک هزار و ۱۲۹ رای، مسلم میرزاپور با ۹۰۱ رای، علی نوریان اصل با ۹۰۱ رای و محمود نظافت با ۷۴۶ رای به ترتیب نفرات اول تا پنجم انتخابات شدند. ولی آماده با ۶۴۸ رای و اکبر کیانی آبی‌بیگلو با ۶۱۸ رای هم بترتیب به عنوان نفرات ششم و هفتم انتخاب شدند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی دانا، در شهرستان نیر هم با پایان یافتن شمارش آرای چهارمین دوره انتخابات شورای شهر نیر اعضای اصلی و علی‌البدل این شورا مشخص شدند.

بر این اساس جلال ممی‌زاده با یک هزار و ۴۰۹ رای، جاوید قادری با یک هزار و ۳۷۷ رای، ارسلان ندیری با یک هزار و ۱۸۴رای، رحیم بهلولی با یک هزار و ۳۷ رای و حسن نعمتی با ۸۳۲ رای بعنوان اعضای اصلی شورای شهر نیر انتخاب شدند. همچنین عدالت رشدی با ۷۴۴ رای و جعفر مهدویان با ۷۴۲ رای بعنوان اعضای علی‌البدل این شورا برگزیده شدند.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید