مقتدرانه قهرمان شدیم/ هنوز حکم سرپرستی تیم پرسپولیس را نگرفته‌ام

0
72


کاپیتان پیشین تیم فوتبال پرسپولیس گفت: با عملکردی که قرمزپوشان در طول فصل داشتند مقتدرانه قهرمان شدند.

به گزارش مجله اینترنتی ملکانه، محمد پنجعلی در حاشیه دیدار پرسپولیس و سپیدرود گفت: پرسپولیس عملکرد خوبی در طول فصل داشت. نتایج قابل قبولی کسب کرد و توانسته مقتدرانه قهرمان لیگ هفدهم شود.

وی افزود: در طول فصل خصوصا نیم فصل اول، پرسپولیس آنقدر خوب بازی کرد که به پیروزی های پی در پی رسید که خیلی خوب قهرمانی اش مسجل شد.

پنجعلی در پاسخ به این سئوال که آیا قرمزپوشان می توانند در فصل نقل و انتقالات بازیکنان مورد نظر را جذب کنند یا خیر گفت: خوشبختانه شنیده ام که به زودی محرومیت پرسپولیس از پنجره نقل و انتقالات تمام خواهد شد و این تیم می تواند نفرات مورد نظر خود را جذب کند.

پیشکسوت پرسپولیس در پاسخ به این سئوال که آیا این موضوع قطعی است یا خیر گفت: من از مسئولان باشگاه این موضوع را شنیدم. امیدوارم که صحت داشته باشد تا پرسپولیس بتواند بازیکنان مورد نظرش را برای فصل آینده جذب کند.

وی در پاسخ  به این سئوال که آیا با توجه به محرومیت پیروانی شما جانشین وی برای فصل آینده خواهید بود یا خیر گفت: صحبت هایی در این خصوص شده اما هنوز حکمی بدست من نرسیده است. البته ما هر جا که باشیم دلمان با پرسپولیس است اما اگر چنین اتفاقی بیافتد مطمئنا تمام تلاش خود را برای موفقیت پرسپولیس بکار خواهم بست.

پنجعلی در پاسخ به این پرسش که آیا پرسپولیس می تواند به فینال لیگ قهرمانان صعود کند گفت: هم پرسپولیس و هم دیگر تیم های ایرانی حاضردر لیگ قهرمانان کار سختی در پیش دارند. پرسپولیس اگر می خواهد به فینال لیگ قهرمانان راه پیدا کند باید پس از لغو محرومیت از پنجره نقل و انتقالات، بازیکنان بزرگی را جذب کند تا بتواند در مراحل بعدی لیگ قهرمانان موفق باشد.

[ad_2]

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید