مقابل پرسپولیس هم مانند استقلال بازی می‌کنیم

0
120


مربی تیم فوتبال گسترش فولاد تبریز گفت: سعی می‌کنیم مقابل پرسپولیس همچون بازی که با استقلال انجام دادیم، گل نخوریم.

به نقل از مهر، فرشاد فلاحت‌زاده در نشست خبری پیش از بازی پرسپولیس و گسترش فولاد تبریز که بعدازظهر امروز در سالن کنفرانس سازمان لیگ فوتبال ایران برگزار شد، گفت: در طول هفته تمرینات زیادی را انجام دادیم تا بتوانیم کارهای تاکتیکی خوبی را مقابل حریف قدرتمندمان انجام دهیم.

مربی تیم فوتبال گسترش فولاد تبریز گفت: امیدوارم بازی خوبی را در پیش چشم هوادارانی که به ورزشگاه می‌آیند، انجام دهیم.

وی که در غیاب فیروز کریمی به نشست خبری پیش از بازی آمده بود، درباره فعالیت این تیم در نقل و انتقالات نیم فصل لیگ اظهار داشت: سعی کردیم بازیکنانی را به خدمت بگیریم تا بتوانیم نسبت به نیم فصل اول عملکرد بهتری داشته باشیم. دو، سه بازیکن آوردیم که فکر می‌کنم عملکرد خیلی خوبی داشتند، اما ما نتوانستیم مثل سایر تیم‌ها، بازیکن بگیریم و خود را تقویت کنیم. در بخش پست‌های داخل زمین سعی کردیم از بازیکنان باتجربه‌مان استفاده کنیم.

فلاحت‌زاده درباره غیبت سرمربی گسترش فولاد و شایعه درگیری لفظی‌اش با مدیرعامل باشگاه گفت: آقای کریمی به دلیل جراحی پای خود و فیزیوتراپی‌هایی که انجام می‌دهد، احساس درد داشت چون در حال حاضر درباره برخی مسائل با مدیران باشگاه جلسه دارند. قرار بود آقای چراغپور به کادر فنی اضافه شود که توافق صورت نگرفت و چند بازیکن هم می‌خواهیم. هدفمان این بوده است که جایگاه خودمان را رفته‌رفته در جدول بهتر کنیم. مقابل پرسپولیس هم می‌خواهیم گل نخوریم تا با استفاده از موقعیت‌هایمان، به گل هم برسیم.

مربی تیم فوتبال گسترش فولاد تبریز خاطرنشان کرد: این تاکتیک را مقابل استقلال هم در لیگ برتر پیاده کردیم و همین کار را مقابل پرسپولیس هم انجام می‌دهیم. بازیکنان انگیزه لازم برای دیدار با پرسپولیس را دارند.

[ad_2]

انتشار مطالب خبری و تحلیلی رسانه‌های داخلی و خارجی در مجله اینترنتی ملکانه لزوما به معنای تایید محتوای آن نیست و صرفا جهت اطلاع کاربران از فضای رسانه‌ای بازنشر می‌شود. ما در ملکانه به هوش و ذکاوت مخاطبانمان باور داشته و با رعایت بی طرفی در پوشش و انتقال خبر به آنها، امکان تفسیرخبرها را مطابق با خواستشان فراهم می سازیم. همچنین ما به تمام نظرات کاربران احترام می گزاریم و از شما بابت وقتی که صرف نوشتن نظر می نمایید سپاسگذاریم.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید

9 + 17 =