مـــرگ نوزاددراثر محبت زیــــاد !

0
246

غفلت پدر و مادر در خواباندن نوزاد فاجعه آفرید و یک نوزاد ۶ هفته‌ای انگلیسی به این دلیل جان خود را از دست داد.

زوجی جوان که به تازگی صاحب یک فرزند پسر شده بودند با وجود اطلاع از خطرات ناشی از خواباندن نوزاد بر روی تخت خواب پدر و مادر پس از تغذیه کودک این کودک را بر روی تخت قرار داده بودند که به طور ناگهانی با گریه کودک، خونریزی از بینی و عدم تنفس او مواجه شدند و پس از انتقال به بیمارستان با وجود تمامی اقدامات پزشکان نتوانستند مانع از مرگ این نوزاد شوند و او جان خود را از دست داد.
گفتنی است، کار‌شناسان علت مرگ این نوزاد را عدم رسیدن اکسیژن به میزان کافی به او، گرمای هوا، گرمای حاصل از پتو و روانداز نوزاد و همینطور آلودگی هوا به دلیل استعمال سیگار توسط والدین در ساعاتی قبل از این رخداد اعلام کرده‌اند.

کار‌شناسان به والدین هشدار جدی می‌دهند از قرار دادن نوزادان در کنار خود بر روی تخت خواب جداخودداری کنند و سعی کنند نوزاد را در محیطی بخوابانند که دارای اکسیژن کافی برای تنفس طبیعی او باشد.

انتشار مطالب خبری و تحلیلی رسانه‌های داخلی و خارجی در مجله اینترنتی ملکانه لزوما به معنای تایید محتوای آن نیست و صرفا جهت اطلاع کاربران از فضای رسانه‌ای بازنشر می‌شود. ما در ملکانه به هوش و ذکاوت مخاطبانمان باور داشته و با رعایت بی طرفی در پوشش و انتقال خبر به آنها، امکان تفسیرخبرها را مطابق با خواستشان فراهم می سازیم. همچنین ما به تمام نظرات کاربران احترام می گزاریم و از شما بابت وقتی که صرف نوشتن نظر می نمایید سپاسگذاریم.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید