معرفی ۲۷ طرح کشاورزی در اردبیل به بانک

مهدی حسین‌نژاد: استاندار اردبیل از پرداخت ۵۴ میلیارد تومان تسهیلات به طرح‌های مصوب کشاورزی در قالب کارگروه‌های توسعه این بخش خبر داد.

اکبر نیکزاد در جلسه کارگروه توسعه بخش کشاورزی استان اردبیل اظهار کرد: در فاصله دو هفته گذشته ۲۷طرح بالای ۵۰ میلیون تومان مصوب کارگروه‌های شهرستانی برای تصویب نهایی به کارگروه استانی ارجاع شده است که ما نیز با قرائت تک تک این طرح‌ها آنها را برای پرداخت تسهیلات به بانک کشاورزی معرفی کردیم.
استاندار اردبیل گفت: از شهرستان اردبیل چهار طرح بالای ۵۰ میلیون تومان که همه احداثی بودند به کارگروه ارجاع داده شده بود که شامل احداث انبار مکانیزه سیب زمینی هزارتنی، پرواربندی گوساله، خرید تراکتور،کمباین و ادوات کشاورزی بوده است.
وی یادآور شد: از مشگین‌شهر دو طرح بالای ۵۰ میلیون تومان شامل طرح احداثی پرورش مرغ مادر گوشتی و خرید ادوات کشاورزی در کار گروه استانی مصوب شد.
استاندار اردبیل ادامه داد: از کار گروه شهرستان نمین نیز شش طرح شامل چهار طرح احداثی و دو طرح سرمایه در گردش ارجاع شده بود که در حوزه پرورش ماهیان زینتی، سردابی، تولید صیفی‌جات خشک، خرید کمباین و پرواربندی بره بوده است که به تصویب کار گروه استانی رسید.
این مسوول‌ با بیان اینکه از شهرستان کوثر نیز دو طرح بالای ۵۰ میلیون تومان احداثی و دو طرح بالای ۵۰ میلیون تومان احداثی در حوزه پرورش گاو اصیل شیری و پرورش طیور و از شهرستان گرمی نیز یک طرح احداثی به کار گروه ارجاع شده بود بیان کرد: همه این طرح‌ها به تصویب کار گروه استانی توسعه بخش کشاورزی رسید.
رییس کار گروه توسعه کشاورزی استان اردبیل بیان کرد: از شهرستان خلخال نیز شش طرح بالای ۵۰ میلیون تومان که یک مورد احداثی و پنج مورد سرمایه در گردش بوده و از شهرستان بیله‌سوار نیز چهار طرح بالای ۵۰ میلیون تومان احداثی شامل خرید ادوات کشاورزی ارجاع شده بود که با نظر مساعد اعضای کار گروه به تصویب رسید./دنیای اقتصاد

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید