معرفی مدیرکل جدید دفتر تألیف کتاب‌های درسی ابتدایی و متوسطه نظری


به گزارش خبرگزاری مهر، در حکم صادره از سوی حجت‌الاسلام والمسلمین محی الدین بهرام  محمدیان آمده است:


با عنایت به ابلاغ و اجرای برنامه درسی ملی و سند تحول بنیادین آموزش و پرورش امیدوار است با الهام گرفتن از وصایای گرانقدر امام راحل(قدس سره) و نصب‌العین قرار دادن رهنمودهای مقام معظم رهبری(مدظله‌العالی) و در چهارچوب سیاست‌های دولت تدبیر و امید در پیشبرد اهداف نظام تعلیم و تربیت اسلامی مصرّح در قوانین و اسناد بالادستی با اولویت برنامه مصوب پنجساله سازمان در جهت تحقق تکالیف مربوط به برنامه درسی ملی موفق باشید.


بدیهی است برنامه‌ریزی و پی‌گیری لازم برای بهبود مستمر برنامه‌های درسی و تولید متون و کتاب‌های درسی با عطف توجه به سیاست تولید بسته آموزشی و به‌روزآوری آنها با رویکرد فرهنگی و تربیتی و پیشرفت علم و فناوری در جهت شکوفایی فطرت الهی و تدوین اهداف دوره‌های تحصیلی و حوزه‌های یادگیری با عطف توجه به آنچه ذکر شد، در اولویت برنامه‌های جناب‌عالی خواهد بود.


یقیناً مدیران و کارشناسان و به‌ویژه همکاران محترم آن دفتر با شور و اشتیاق و با ملحوظ نظر قرار دادن منشور اخلاقی سازمان همراهی لازم را با شما خواهند داشت.


امیدوارم با توکل به خداوند متعال و با اعتماد به چنین پشتوانه گرانقدری در پرتو عنایات خاص امام عصر ارواحنا فداه در انجام مأموریت‌های محوله بیش از پیش موفق باشید. ارائه گزارش از پیشرفت امور به‌صورت دوره‌ای موجب امتنان است.


خاطرنشان می‌شود، دکتر محمود امانی طهرانی پیش از این دبیر شورای هماهنگی علمی سازمان پژوهش و برنامه‌ریزی آموزشی بوده است.


گفتنی است درحکم جداگانه‌ای، دکترمحمدیان ضمن تشکر و قدردانی از زحمات محمدعلی جمالی‌فر در دوران تصدی مسئولیت دفتر تألیف کتاب‌های درسی ابتدایی و متوسطه نظری، او را به‌عنوان مشاور برنامه‌ریزی آموزشی منصوب کرد.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید