معرفی سرمربی جدید مس سونگون ورزقان/ دستیار میثاقیان جانشین هلالی شد


به گزارش خبرنگار مهر، به دنبال برکناری اسماعیل هلالی از سرمربیگری تیم فوتبال مس سونگون ورزقان، حسن خانی مدیرعامل این باشگاه، بهاءالدین پناهی را به عنوان سرمربی جدید تیم مس معرفی کرد.


حسن خانی قبل از آغاز تمرین امروز تیم فوتبال مس سونگون، در جمع بازیکنان و کادر فنی خبر برکناری اسماعیل هلالی سرمربی این تیم را رسما اعلام و بهاءالدین پناهی را به عنوان جایگزین وی معرفی کرد.


خانی در این جلسه کوتاه از زحمات شبانه روزی هلالی قدردانی کرد و دلیل بکناری این مربی را عدم کسب نتایج مناسب در لیگ دسته دوم اعلام کرد. به گفته خانی، از اسماعیل هلالی در سمتی دیگر در باشگاه مس سونگون استفاده خواهد شد.


همچنین بهاءالدین پناهی سرمربی جدید مس که در مقاطعی به عنوان دستیار در کنار اکبر میثاقیان کار کرده است، از اعتماد باشگاه مس سونگون به خود قدردانی کرد و با توجه به برخی مسائل و مشکلات کلی در این تیم، خواستار یکدلی و تلاش بیشتر همه بازیکنان و کادر فنی برای خروج از بحران و بهبود وضعیت شد.


با توجه به بارش شدید برف در تبریز تمرینات تیم فوتبال مس سونگون در سالن سرپوشیده برگزار می شود.


تیم فوتبال مس سونگون در گروه الف رقابتهای لیگ دسته دوم باشگاه های کشور قرار دارد و از ۹ بازی خود در این رقابتها ۹ امتیاز کسب کرده و بالاتر از تیم ماشین سازی در رده هفتم ایستاده است.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید