معترضان با ملت همراه شوند/ زمان تکمیل انقلاب مصر فرا رسیده است


به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از العربیه، عدلی منصور رئیس جمهوری مصر امروز در سخنان اظهار داشت: ما در مقابل چالش های دشواری قرار داریم، اما قادر به مقابله با آنها هستیم. زمان آن فرا رسیده است که انقلابمان را کامل  و مصر را بازسازی کنیم.


وی با بیان این مطلب افزود: قانون اساسی جدید مصر بیانگر گوناگونی فرهنگ ملت مصر است. منصور در ادامه از شهروندان مصری خواست که در همه پرسی قانون اساسی شرکت کنند و به آن رای مثبت دهند.


رئیس جمهوری مصر خاطرنشان کرد: مصر کشوری است که اختلاف را برنمی تابد و آینده آن اختلاف و شکاف را نمی پذیرد. وی در بخش دیگر سخنان خود گفت: قانون اساسی جدید مصر گام مهمی بود که در پی آن گام های دیگری برداشته خواهد شد.


عدلی منصور اظهار داشت: پیش نویس قانون اساسی جدید مصر بیانگر اجرایی شدن طرح نقشه راه است. وی در ادامه از مخالفان این قانون و معترضان خواست که با ملت مصر همراه و همگام شوند. رئیس جمهوری مصر افزود: قانون اساسی جدید مصر بیانگر توافق و تحقق منافع عمومی است.


گفتنی است عمرو موسی رئیس کمیته تدوین قانون اساسی جدید مصر ساعتی پیش اعلام کرد که ۱۴ و ۱۵ ژانویه (۲۴ و ۲۵ دی) زمان برگزاری همه پرسی درباره قانون اساسی جدید است.


 

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید