مصوبه خروج دختران باعث رواج ازدواج صوری می شود

نایب رئیس دوم کمسیون امنیت ملی مجلس گفت: بی شک مخالفت با این بحث به رواج ازدواج صوری منتج می شود.

نایب رئیس دوم کمسیون امنیت ملی مجلس گفت: با توجه به نظرات مقام معظم رهبری و حساسیت جامعه بهتر است مشایی با میل خود در انتخابات شرکت نکند.

نایب رئیس دوم کمسیون امنیت ملی مجلس با اشاره به نظرات مقام معظم رهبری و حساسیت جامعه بر روی مشایی اظهار داشت: بهتر است مشایی با میل خود در انتخابات شرکت نکند، اما دولت تلاش می کند در صورت عبور نکردن مشایی از فیلترهای نظارتی گزینه های دیگری را رو کند.

درخواست خانواده هاشمی برای حضور در مجلس دریافت شده است

به گزارش ایلنا، منصور حقیقت پور ظهر شنبه در نشست رسانه ای با خبرنگاران استان اردبیل در پاسخ به سئوال خبرنگاری در خصوص خانواد هاشمی اظهار داشت: خانواده هاشمی در خواست خود را بر پاسخگویی به برخی اتهامات و حضور در مجلس به هیئت رئیسه واگذار کرده که تاکنون در این خصوص تصمیمی گرفته نشده است.

وی با اشاره به اظهارات رسایی در مجلس در خصوص خانواده هاشمی تصریح کرد: تریبون مجلس به صورت امانت در اختیار نماینده قرار گرفته و باید به بهترین شکل ممکن و در راستای منافع عمومی استفاده شود و تریبون مجلس حرمت دارد وبرای کارهای سو، اخلاقی نیست.

حقیقت پور خاطرنشان کرد: برخی کارها باعث می شود نمایندگان مردم در خانه ملت از کارهای حرفه ای و تخصص خود دور بمانند که این به ضرر همگان است

مصوبه خروج دختران باعث رواج ازدواج صوری می شود

وی ادامه در پاسخ خبرنگاری در خصوص تصویب طرحی درمورد خروج دختران با اشاره به تصمیم گیری این کمیسیون در خصوص بحث خروج دختران مجرد گفت: بی شک مخالفت با این بحث به رواج ازدواج صوری منتج می شود.

حقیقت پور افزود: هنوز در این زمینه به جمع بندی نرسیده ایم و نظرات نهادهای امنیتی و وزارت خارجه را خواهان شده ایم تا بتوانیم به نیتجه ای دست یابیم.

وی اذعان داشت: بر اساس نظر کمیسیون امنیت ملی مجلس جلوه خوبی از بانوان ایرانی در کشورهای خارجی وجود ندارد، اما به هر حال کمیسیون در مورد بند سوم و اجازه دختران مجرد از دادستان مخالف است

حقیقت پور با بیان اینکه باید برای استحکام عفت و طهارت در جامعه برنامه های مفصلی در مدارس و دانشگاه ها و سایر نهادها داشته باشیم، متذکر شد: این بحث یکشنبه در کمیسیون بررسی می شود که با توجه به نظرات و عقاید، به نظر می رسد بدون نیاز به اذن پدر و یا پدر قهری تصویب شود.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید