مشکل جایگاه سی.ان.جی پایین بودن ولتاژ برق است

شهردار عنبران گفت: مشکل اصلی در تعطیلی جایگاه سی.ان.جی در روزهای گذشته، پایین بودن ولتاژ برق بوده که با تلاش بی‌وقفه سعی کردیم این مشکل را برطرف کنیم.

علی قلی‌‌پور عصر امروز در نشست شورای شهر اردبیل اظهار داشت: ما از روزهای گذشته و به دنبال گله‌مندی مردم، مسافران و صاحبان خودروها از تعطیلی تنها جایگاه سوخت سی.ان.جی در عنبران، رایزنی‌های لازم را با مسئولان امر به ویژه شرکت برق و فرمانداری داشتیم تا در اولین فرصت این مشکل را برطرف کنیم.

وی ادامه داد: با انجام پیگیری‌های مستمر و موافقت شرکت برق نسبت به افزایش ظرفیت ولتاژ برق جایگاه اقدامات لازم صورت گرفته و از ساعاتی پیش این مشکل برطرف شده و به صورت جدی شاهد فعالیت این جایگاه و بهره‌گیری مشتریان هستیم.

قلی‌پور خاطرنشان کرد: ظرفیت برقی که شرکت برق در این جایگاه تأمین کرده بود، کمتر از ۳۸۰ ولتاژ بوده که این ولتاژ باید بیش از ۳۹۵ تا ۴۰۰ ولتاژ باشد که ما حتی بیشتر از این حدود ۵۰۰ ولتاژی را درخواست کردیم تا شرکت برق با انجام این تعهد بتواند، جلوی قطعی برق در این جایگاه را به نحوه مقتضی بگیرد.

این مسئول اضافه کرد: با ارتقای ولتاژ به صورت موقت تا ۳۹۵ ولت امیدواریم مشکل جایگاه برطرف شده و در تلاش هستیم به صورت دائمی با ارتقای این وضعیت تا ۴۰۰ ولتاژ برای همیشه رفع مشکلات و معضلات تأمین برق را در تنها جایگاه سوخت سی.ان.جی شاهد باشیم.

وی بیان کرد: با توجه به اینکه عنبران از جمعیت بالا و پذیرش مسافران و میهمانان متعددی بهره می‌برد، راه‌اندازی این جایگاه بخش عظیمی از نارسایی‌ها و گله‌مندی‌ها را برطرف کرده و ما به عنوان خدمتگزار این مردم از بابت تأخیر پیش آمده عذرخواهی می‌کنیم.

به گزارش خبرگزاری فارس از اردبیل، شهردار عنبران در ادامه یادآور شد: در کنار فعال کردن این جایگاه در مسیر توسعه خدمات‌رسانی بی‌منت ما از ابتدای امسال با جدیت و تلاش وافر سعی کردیم در قالب برنامه‌های عمرانی، خدماتی، فرهنگی، ورزشی و همچنین جذب سرمایه‌گذاران نسبت به جلب رضایتمندی مردم و عموم شهروندان اقدام و حرکتی مثبت داشته باشیم.

قلی‌پور در پایان یادآور شد:‌ در مناسبت پیش روی دهه فجر ده‌ها پروژه عمرانی شهرداری عنبران به بهره‌برداری می‌رسد تا عموم مردم و شهروندان بتوانند از این ظرفیت استفاده کنند.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید