مشمولان خدمت سربازی بخوانند

سازمان وظیفه عمومی ناجا، کلیه مشمولان دیپلم و زیر دیپلم دارای برگ آماده به خدمت به تاریخ ۱۹ آذرماه سال جاری را برای اعزام به خدمت فراخواند.

آفتاب: سازمان وظیفه عمومی ناجا ضمن فراخوان کلیه مشمولان غایب و غیرغایب متولد ۱۳۵۵ تا پایان آذرماه ۱۳۷۳ برای انجام خدمت دوره ضرورت طی اطلاعیه‌ای اعلام کرد: کلیه مشمولان دیپلم و زیر دیپلم این سال‌ها که برگ آماده به خدمت به تاریخ ۱۹ آذرماه سال ۱۳۹۱ دریافت کرده‌اند، باید در ساعت و محلی که توسط سازمان وظیفه عمومی ناجا در برگ معرفی‌نامه مشمولان به مراکز آموزش نیروهای مسلح اعلام شده، حضور یابند.

بر این اساس کلیه مشمولان دیپلم و زیردیپلم غایب و غیرغایب ساکن تهران بزرگ که دارای برگ آماده به‌ خدمت به تاریخ آذرماه سال ۱۳۹۱ هستند، باید در ساعت ۶ صبح روز یکشنبه ۱۹ آذرماه به محل و مراکزی که توسط سازمان وظیفه‌عمومی ناجا در برگ معرفی‌نامه مشمولان به مراکزآموزش نیروهای مسلح اعلام شده، حاضر شوند تا به خدمت دوره ضرورت اعزام شوند.

کلیه این مشمولان دیپلم و زیردیپلم غایب و غیرغایب ساکن سایر استان‌های کشور که دارای برگ آماده به‌خدمت به تاریخ آذرماه سال ۱۳۹۱ هستند نیز باید رأس ساعت ۷ صبح یکشنبه ۱۹ آذر سال‌جاری به معاونت وظیفه عمومی استان محل سکونت مراجعه کنند تا به خدمت دوره ضرورت اعزام شوند.

یه گزارش ایسنا، بنابر اعلام سازمان وظیفه عمومی ناجا، عدم حضور به موقع در زمان و محل‌های تعیین شده غیبت محسوب می‌شود.

همچنین آن دسته از مشمولانی که به هر دلیل تاکنون موفق به دریافت برگ معرفی‌نامه مشمولان به مراکز آموزش، نشده‌اند، می‌توانند به نزدیک‌ترین دفتر پلیس+۱۰ مراجعه و نسبت به دریافت این برگ اقدام و بر اساس اطلاعات درج شده در آن اقدام کنند.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید