مشایی: ۴ سال دیگر باز خواهیم گشت

اسفندیار رحیم مشایی معاون رئیس جمهور اخیرا در جلسه ای گفته است که احمدی نژاد تصمیمی برای پذیرفتن مسئولیت جدیدی را ندارد، چرا که ۴ سال بعد دوباره بازخواهیم گشت.

اردبیل نیوز: وی همچنین با انتقاد از برخی روحیات و تفکر افراد و تیم اطراف حسن روحانی تصریح کرده است: برخی اسامی و نام هایی که برای انتصاب در برخی مسئولیت ها از جمله استانداری ها شنیده می شود باعث نگرانی است؛ زیرا آنها خوی اشرافی دارند و با مردم مانند کدخدا برخورد خواهند کرد.

احمدی نژاد امروز در مراسم تجلیلی که در سازمان صدا و سیما برای وی ترتیب داده شده بود گفت: ما به دنبال یک تحول عظیم و یک حکومت آرمانی هستیم. نظام جمهوری اسلامی و حکومت اسلامی منهای آرمانهای بلند الهی و انسانی بی معناست. و در این صورت تقدسی ندارد. خود را باید با آرمانهای انقلاب بسنجیم.

معیار تشخیص توده‌های مردم هستند وگرنه همه خود را بهترین معرفی میکنند. جایگاه مردم، یکی دیگر از مبانی نظر و عمل دولت است. مردم صاحب حکومت هستند و باید اراده آنها حاکم باشد.

دولت وظیفه ای جز همراهی با خواست عمومی مردم ندارد. جامعه باید حس کند که مدیران و مسئولان همراه او هستند و میخواهند مطالبات واقعی او را عملی کنند. جامعه باید حس کند که کرامتش محفوظ است. فقط به گفتن کار درست نمی شود.

وی افزود: فاصله افتادن بین مردم و مدیران در احساس از فضای عمومی بسیار خطرناک است.

دانا

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید