مشارکت ۱۰ کشور اروپایی در نمایشگاه انرژی کیش/ بازگشت نفتی استرالیا و فرانسه به ایران


به گزارش خبرنگار مهر، محمود صدیقی امروز در جمع خبرنگاران با اشاره به افزایش مشارکت شرکت‌های ایرانی و خارجی در دهمین نمایشگاه بین‌المللی انرژی کیش، گفت: تاکنون بیش از ۲۰۰ شرکت سازنده کالا و تجهیزات، پیمانکار و مهندسان مشاور از ۱۸ کشور جهان در این نمایشگاه حضور یافته اند.


این مقام مسئول با اشاره به رشد ۶۰ درصدی شرکت های داخلی و خارجی حاضر در این گردهمایی، تصریح کرد: از این رو ۱۵۰ شرکت داخلی و ۵۰ شرکت خارجی و نمایندگی‌های بین‌المللی در این نمایشگاه حضور یافته اند.


مجری نمایشگاه بین المللی انرژی کیش با یادآوری اینکه این نمایشگاه ۲۳ تا ۲۶ دی ماه سالجاری در جزیره کیش برگزار خواهد شد، اظهار داشت: این نمایشگاه در مساحتی ۱۷ هزار مترمربعی و در سه سالن اصلی و با مشارکت تشکل های صنفی و انجمن‌های تخصصی صنایع نفت، گاز، پالایش، پتروشیمی، برق و انرژی های نو برگزار می شود.


به گفته این مقام مسئول شرکت‌های حاضر در این نمایشگاه از کشورهای چین، ترکیه، هند، ایتالیا، هلند، کره جنوبی، تایوان، جمهوری آذربایجان، ژاپن، مالزی، فرانسه، اتریش، امارات متحده عربی، اسپانیا، آلمان، بلژیک، استرالیا و روسیه هستند.

 

صدیقی خاطرنشان کرد: ایجاد بسترهای مناسب به منظور ترغیب سرمایه گذاران داخلی و خارجی جهت بهره گیری از ظرفیت های موجود از طریق انتقال تکنولوژی و مشارکت در پروژه های سرمایه پذیر از دیگر اهداف برگزاری این نمایشگاه است.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید