6.7 C
Tehran
چهارشنبه، ۱۳ اسفند ۱۳۹۹
خانه اخبار ورزشی مسی ۱۴۰ میلیون یورویی، با ارزشترین بازیکن جام جهانی ۲۰۱۴

مسی ۱۴۰ میلیون یورویی، با ارزشترین بازیکن جام جهانی ۲۰۱۴

شرکت مشاوره ای پلوریکنسولتاریا ارزش تک تک تیمهای راه یافته به جام جهانی ۲۰۱۴ وبازیکنان را محاسبه کرده

سایت گل- شرکت مشاوره ای برزیلی پلوریکنسولتوریابه محاسبه ارزش ۳۲ تیم راه یافته به جام جهانی ۲۰۱۴ پرداخته و نام ۲۰ بازیکن ارزشمند این تیمها را اعلام کرده.

دراین مطالعه ارزش بازیکنان حاضر در جام جهانی نیز با درنظر داشتن سنین، تاکتیک ها، تکنیک ها، پست ها، تجربیات بین المللی و جام های کسب شده مورد ارزیابی قرار گرفته اند ودر این رنکینگ لیونل مسی با ارزش ۱۳۹.۶ میلیون یورو در صدر است. کریستیانو رونالدو با ارزشی معادل ۱۰۴.۲ میلیون یورو در رده دوم است و نیمار برزیلی با قیمتی که در تابستان به بارسا منتقل شد یعنی ۶۷.۴ میلیون یورو در رده سوم قرار دارد.

اولین بازیکن اسپانیایی ای که نامش دراین لیست دیده می شود آندرس اینیستاست که با ارزش ۵۳.۷ میلیون یورو در رده هفتم است و خوان ماتا (با ارزش ۴۶.۱ میلیون یورو)، سرخیوبوسکتس (۴۳.۲ میلیون یورو) و سسک فابرگاس (۴۱.۹ میلیون یورو) دیگر بازیکنان اسپانیایی ای هستند که نامشان را در لیست ۲۰ بازیکن ارزشمند جام جهانی ۲۰۱۴ می بینند. اسپانیا کشوری است که بیشترین بازیکن ارزشمند را در لیست ۲۰ نفره دارد(با۴ نماینده) و آلمان با ۳ نماینده ، آرژانتین و برزیل با ۲ نماینده در رده های بعدی هستند.

۲۰ بازیکن ارزشمند حاضر در جام جهانی در لیگ های اروپایی و در ۶ کشور مختلف فوتبال بازی می کنند. ۶ نماینده از لالیگا  ( با ارزش تقریبی ۴۵۰ میلیون یورو)، دراین لیست دیده می شوند و ۱۲ باشگاه اروپایی مالک این ۲۰ بازیکن هستند و ۵ تا از این بازیکنان دربارسا توپ می زنند که ارزششان ۳۴۶ میلیون یورو است.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید