12.1 C
Tehran
چهارشنبه، ۱۳ اسفند ۱۳۹۹
خانه اخبار ورزشی مسی: دوری از میادین برایم راحت نیست

مسی: دوری از میادین برایم راحت نیست

این ستاره آرژانتینی دو هفته قبل دچار پارگی عضله همسترینگ شد و باید تا پایان سال میلادی جاری از میادین دور باشد.

سایت گل- لیونل مسی، ستاره بارسا، اعلام کرد دوری از میادین تا ماه ژانویه برایش کار راحتی نیست.

این ستاره آرژانتینی دو هفته قبل دچار پارگی عضله همسترینگ شد و باید تا پایان سال میلادی جاری از میادین دور باشد.

او به یک رادیوی آرژانتینی گفت:” من در آرامش هستم زیرا می دانم که این مصدومیت طبیعی است اما دوری از میادین تا ژانویه دشوار است. با این وجود، می دانم که بازخواهم گشت و مثل همیشه بازی می کنم.”

مسی همچنین در مورد پسرش، تیاگو صحبت کرد و گفت که او برخلاف خودش، راست پاست:” فکر می کنم او راست پا باشد. اولین باری که توپ را شوت کرد، با پای چپ این کار را انجام داد اما بعد از آن همیشه با راست شوت کرد. او هنوز خیلی کوچک است و نمی دانم از کدام پایش استفاده خواهد کرد.”

مسی تابستان سال آینده برای سومین بار حضور در جام جهانی را تجربه می کند و امیدوار است که این بار بتواند با تیم ملی آرژانتین به نتیجه بهتری دست پیدا کند:” ما در جام های جهانی و جام ملت های آمریکای جنوبی به هدف مان نرسیدیم. جام جهانی قبل برای ما خیلی دشوار بود.

این جام جهانی متفاوت است و به خاطر آن همه بازیکنان به هم نزدیک شده اند.

مدعیان؟ فکر می کنم همان تیم های همیشگی هستند.  آلمان، برزیل، اسپانیا و حتی فرانسه؛ هرچند آنها با پلی آف به جام جهانی رسیدند و البته آرژانتین. آرژانتین همیشه یکی از مدعیان است؛ فارغ از اینکه چطور به جام جهانی برسد. البته حالا با تیمی که داریم، مدعی جدی تری هستیم و تا جام جهانی هم وقت داریم. باید از بعضی جهات پیشرفت کنیم و فکر می کنم در جام جهانی تیم بهتری خواهیم داشت.”

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید