خانه اخبار ورزشی اخبار فوتبال ایران مستند «من ناصر حجازی هستم» جشنواره سینما حقیقت را افتتاح می‌کند

مستند «من ناصر حجازی هستم» جشنواره سینما حقیقت را افتتاح می‌کند

۰
مستند «من ناصر حجازی هستم» جشنواره سینما حقیقت را افتتاح می‌کند
Image processed by CodeCarvings Piczard ### FREE Community Edition ### on 2015-12-09 07:33:11Z | http://piczard.com | http://codecarvings.comˆn.gЛ

مستند «من ناصر حجازی هستم» که از روز ۲۳ آذر، همزمان با سالروز تولد اسطوره فقید فوتبال ایران در گروه هنر و تجربه اکران می‌شود، فیلم افتتاحیه جشنواره سینما حقیقت شد.

 

مستند من ناصر حجازی هستم فیلم افتتاحیه جشنواره سینما حقیقت شد.

پیش از این از راهیابی مستند «من ناصر حجازی هستم» به بخش مسابقه ملی جشنواره سینما حقیقت خبر داده بودیم و دیروز شنیدیم مستند «من ناصر حجازی هستم» فیلم افتتاحیه جشنواره سینما حقیقت شد. تهیه‌کننده این فیلم امیر رفیعی و کارگردانش نیما طباطبایی است. یک‌شنبه شب هفته آینده، بیست و دوم آذرماه ساعت ۲۰:۰۰ جشنواره سینما حقیقت با فیلم مستند زندگی ناصر حجازی افتتاح می‌شود. این فیلم در سالن شماره یک سینما فلسطین اکران خواهد شد و تماشای آن برای عموم آزاد و رایگان است. مستند من ناصر حجازی هستم نمایش مجددی هم در جشنواره سینما حقیقت خواهد داشت که جمعه هفته آینده ساعت ۲۰:۰۰ در سالن شماره یک سینما سپیده خواهد بود. این مستند به زندگی اسطوره فقید فوتبال ایران می‌پردازد و راویانی نظیر شهاب حسینی، بهرام رادان، پرویز پرستویی، مهران مدیری و مسعود رایگان دارد و خواننده تیتراژش رضا یزدانی است.

مطلب قبلی سلفی جالب و عجیب خلبان هواپیمایی هما
مطلب بعدی دعا برای بدست آوردن آنچه که گمانش را نمی کنید
Avatar
انتشار مطالب خبری و تحلیلی رسانه‌های داخلی و خارجی در مجله اینترنتی ملکانه لزوما به معنای تایید محتوای آن نیست و صرفا جهت اطلاع کاربران از فضای رسانه‌ای بازنشر می‌شود. ما در ملکانه به هوش و ذکاوت مخاطبانمان باور داشته و با رعایت بی طرفی در پوشش و انتقال خبر به آنها، امکان تفسیرخبرها را مطابق با خواستشان فراهم می سازیم. همچنین ما به تمام نظرات کاربران احترام می گزاریم و از شما بابت وقتی که صرف نوشتن نظر می نمایید سپاسگذاریم.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید