مستحق پیروزی بودیم/ تا قهرمانی راهی نمانده است


مدافع تیم فوتبال پرسپولیس گفت: با بازی خوبی که از خود ارائه کردیم، مستحق پیروزی بودیم و به آن دست پیدا کردیم.

به نقل از مهر، احمد نوراللهی پس از پیروزی دو بر صفر تیمش برابر سپاهان اصفهان در ورزشگاه آزادی اظهار کرد: نمایش قابل قبولی داشتیم و توانستیم یکی از تیم‌های بزرگ فوتبال در ایران را شکست دهیم.

وی ادامه داد: درست است که سپاهان این روزها شرایط خوبی ندارد، اما همیشه سپاهان است و حریفی سرسخت برای تمام تیم‌ها خواهد بود.

مدافع تیم فوتبال پرسپولیس افزود: ما باید به گل‌های بیشتری دست پیدا می‌کردیم، اما کمی بدشانس بودیم. البته باید بپذیریم که در نیمه دوم هم بازیکنان سپاهان تلاش بیشتری از خود انجام دادند تا بتوانند به ما گل بزنند، اما گل خلیل‌زاده، ضربه بدی به آنها زد و شیرازه آنها از هم پاشید و این ما بودیم که با بدشانسی، توپ‌های دیگرمان به گل تبدیل نشد.

وی در پاسخ به این پرسش که آیا پرسپولیس را از الان قهرمان لیگ هفدهم می‌بینید؟ گفت: با پیروزی برابرسپاهان، یک گام دیگر برای قهرمانی برداشتیم، اما زود است که بخواهیم خود را از امشب قهرمان لیگ ببینیم. ما بازی‌های سختی پیش‌رو داریم و باید تلاش بیشتری انجام داده تا دیدارهای بعدی‌مان را هم با پیروزی به پایان برسانیم.

نوراللهی خاطرنشان کرد: از همه هواداران ممنونم که به ورزشگاه آمدند و در این سرمای شدید و یخبندان داخل ورزشگاه، از تیمشان حمایت کردند.

[ad_2]

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید