مسابقات کشتی استانی در اردبیل برگزار می‌شود

مدیر کل ورزش و جوانان استان اردبیل گفت: همزمان با هفته جوان و با همکاری شهرداری اردبیل مسابقات کشتی آزاد و فرنگی استانی در دو رده سنی نوجوانان و جوانان برگزار می‌شود.

اردبیل نیوز: مدیر کل ورزش و جوانان استان اردبیل صبح امروز در جلسه مشترک با شهردار و مسئولان مجموعه فرهنگی ورزشی شهرداری اردبیل و مسئولان هیئت کشتی اردبیل اظهار داشت: قرار است مسابقات کشتی با حضور تیم‌هایی از تمامی شهرستان‌های استان به میزبانی مجموعه ورزشی یادگار امام (ره) شهرداری اردبیل برگزار شود.

وی گفت: استاندار اردبیل نیز در خصوص برگزاری مسابقات کشتی آزاد و فرنگی در رده‌های سنی پایه تاکید داشت.

احد پازاج یادآور شد: بر همین اساس اداره کل ورزش و جوانان استان با همکاری شهرداری اردبیل این مسابقات را با کیفیت مناسب و با هدف استعدادیابی و تقویت کشتی در رده‌های سنی جوانان و نوجوانان برگزار می‌کند.

مدیرکل ورزش و جوانان اردبیل بیان داشت: اداره ورزش و جوانان استان اردبیل قدردان حمایت‌های شهردار از ورزش و نیز فعالیت‌های سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری اردبیل است و همچنان نسبت به تداوم این فعالیت‌ها و حمایت‌ها تاکید دارد.

این مسئول عنوان کرد: توسعه ورزش در استان و برگزاری مسابقات ورزشی در سطح ملی و استانی موجب ترغیب و تشویق جوانان برای روی آوردن به این تفریح سالم می‌شود که ما در این زمینه تلاش‌های مضاعفی را برای توسعه و پیشرفت در این زمینه به کار می‌بندیم.

مدیرکل ورزش و جوانان استان اردبیل افزود: باید برای استعدادیابی در ورزش تلاش‌های بیشتر صورت گیرد تا گسترش توانایی‌ها و موفقیت‌های ورزشکاران را شاهد باشیم.

به گزارش خبرگزاری فارس از اردبیل، در این جلسه همچنین صدیف بدری شهردار اردبیل از زیرسازی زمین خانه کشتی اردبیل و آماده‌سازی آن برای ایجاد زمین فوتبال محلی، زمین بسکتبال و والیبال خبر داد.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید