مربی خارجی نمی‌تواند به سپاهان کمک کند


عضو کمیته فنی تیم فوتبال سپاهان می‌گوید مربی خارجی در این مقطع زمانی نمی‌تواند به این تیم کمک کند.

به نقل از مهر، قاسم زاغی نژاد درباره وضعیت انتخاب سرمربی تیم سپاهان بعد از کنار گذاشتن زلاتکو کرانچار گفت: باتوجه به اتفاقاتی که در دو فصل گذشته در سپاهان افتاد نیاز بود که تعمق بیشتری روی انتخاب سرمربی شود. لذا گزینه هایی مطرح شده است. باتوجه به اینکه گزینه جدید نمی تواند به خاطر عدم شناخت خیلی کمک کند، تصمیم گرفته شد کادر قبلی کار هدایت تیم را تا پایان هفته در اختیار داشته باشد.

وی با بیان اینکه تا پایان این هفته هدایت تیم بر عهده کریم قنبری است، گفت: تصمیم کمیته فنی و اعضای هیات مدیره این بوده است که تا پایان هفته سرمربی خود را انتخاب کنیم. با شناخت خوبی که قنبری از بازیکنان دارد این مسئولیت به او سپرده شد. در این فرصت هم مذاکراتی با گزینه هایمان می شود. از قبل پیش بینی گزینه هایی شده بود؛ هم گزینه ایرانی در دستور کار است هم گزینه خارجی.

عضو کمیته فنی تیم فوتبال سپاهان در خصوص اینکه مسعود تابش سرپرست باشگاه گفته بود گزینه خارجی محتمل است؟ گفت: به نظرم در این مقطع زمانی مربی خارجی نمی تواند خیلی کمک کند. این نظر شخصی من است. اگر از همین ظرفیت های موجود تا پایان فصل استفاده کنیم بهتر نتیجه می گیریم چون شانس تیم برای رسیدن به کسب سهمیه و بالای جدول کم است. بهتر است با همین ظرفیت ها کار را انجام بدهیم.

زاغی نژاد که با رادیو جوان گفتگو می کرد، تصریح کرد: اعتقادم این است که کریم قنبری تا پایان فصل سرمربی باشد یا منصور ابراهیم زاده که می تواند خیلی به تیم کمک کند چون شناخت خوبی از فوتبال ایران و تیم دارد. در مقطع زمانی کوتاه هیچ مربی خارجی جواب نمی دهد. در برنامه بلندمدت چون مربیان خارجی با علم روز آشنا هستند بیشتر جواب می دهد.

[ad_2]

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید