مراکز نسبت به ذخیره سازی سوخت اقدام کنند

مدیرعامل شرکت گاز استان گفت: مراکز عمومی و صنعتی اردبیل نسبت به ذخیره سازی سوخت دوم اقدام کنند.

خدایی در جلسه مدیریت بحران در شرایط اضطراری در پارس آباد با بیان اینکه مشکل و محدودیتی در تامین و ذخیره سازی سوخت دوم در استان وجود ندارد، افزود: با مصرف بهینه و صرفه جویی در مصرف گاز می توان کمک کرد تا فصل سرما، دیگر هموطنانمان با مشکل قطعی گاز مواجه نشوند.

وی، متوسط مصرف روزانه گاز استان را هفت میلیون و ۶۰۰ هزار مترمکعب و تعداد کل مشترکان این استان را ۳۴۰ هزار مشترک بیان و پیش بینی کرد با بهره برداری از طرح های در دست اجرا و اجرای پروژه های توسعه ای، از سال ۹۴ بیش از مصارف و مقدار مورد نیاز، گاز داشته باشیم.

مدیرعامل شرکت گاز استان بر ضرورت گازرسانی به روستاهای کم برخوردار و محروم اشاره و اظهار داشت: در حال حاضر ۴۳۰روستای استان از نعمت گاز طبیعی برخوردار هستند و گازرسانی به ۱۳۵روستا در دست اجراست.

خدایی، درصد خانوارهای بهره مند از نعمت گاز را ۵۸ درصد بیان کرد و گفت: با بهره برداری از طرح های در دست اجرا، این رقم به ۶۸درصد افزایش می یابد.

خدایی، از فعالیت ۵۸جایگاه سی ان جی در استان خبر داد و از مدیران این جایگاه ها خواست با پرداخت به موقع بدهی های خود، این شرکت در خدمات رسانی بهتر به مردم یاری کنند.

کریمی فرماندار پارس آباد نیز در این جلسه  با تاکید بر دوگانه سوز کردن نانوایی های این شهرستان گفت: هم اکنون ۳۲۳واحد نانوایی در این شهرستان فعالیت می کند که تمامی نانوایی های شهری گازدار هستند.

وی با بیان اینکه تاکنون به ۵۲روستا و ۳۸ واحد صنعتی این شهرستان مرزی گازکشی شده است، ادامه داد: طرح گازرسانی به ۱۲روستای دیگر منطقه در دست اجراست.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید