مدیر عامل جدید استقلال مشخص شد

0
108

خیلی مقاومت کردم که این مسئولیت را برعهده نگیرم اما نتوانستم مقابل مسئولان وزارت ورزش قرار بگیرم.

بهرام افشارزاده که در جلسه هر ۲ گروه اعضای هیئت مدیره جدید استقلال حضور داشت در این باره اظهار داشت: با صحبت‌هایی که انجام شد قرار است شنبه آینده همه ۹ نفره اعضای هیئت مدیره استقلال در جلسه حضور داشته باشند تا رئیس هیئت مدیره، نایب رئیس و سخنگو و مدیر عامل معرفی شوند.

وی با بیان اینکه صحبتی در مورد مدیرعاملی استقلال در جلسه امروز مطرح نشد در خصوص اینکه امیررضا خادم روز گذشته اعلام کرد که بهرام افشارزاده را برای مدیرعاملی استقلال پیشنهاد داده است، گفت: اگر مرا انتخاب کرده‌اند باید آن را بپذیرم. خیلی مقاومت کردم که این مسئولیت را برعهده نگیرم اما نتوانستم مقابل مسئولان وزارت ورزش قرار بگیرم و اگر در هیئت مدیره استقلال گزینه مدیرعاملی باشم آن را می‌پذیرم.

عضو هیئت مدیره باشگاه استقلال ادامه داد: استقلال نیاز دارد که سرمایه‌گذاری در این باشگاه انجام شود تا مشکلات گذشته را نداشته باشد.

افشارزاده در پاسخ به این سؤال که چرا هیئت مدیره در ۲ گروه جداگانه با مسئولان وزارت ورزش جلسه داشتند، عنوان کرد: ابتدا گروه ۵ نفره‌ای در خصوص مسائل تیم صحبت کردند. گروه ۴ نفره دیگر اسپانسرهای تیم بودند که جداگانه به بحث‌هایی در مورد هماهنگی و مسائل باشگاه با مسئولان وزارت ورزش صحبت‌هایی را مطرح کردند.

وی با ابراز رضایت از جلسه دوم اعضای هیئت مدیره استقلال با مسئولان وزارت ورزش گفت: خوشبختانه چهره‌های اعضای هیئت مدیره نشان می‌دهد که آنها افرادی وارسته و با یکدیگر همدل هستند. امیدوارم باشگاه استقلال با همدلی این اعضاء بتواند فصل آینده مشکلات را برطرف کند تا خواسته هوادارن براورده شود.

افشارزاده در پاسخ به سؤالی مبنی بر اینکه چقدر خودش را مدیرعامل استقلال می‌داند، تصریح کرد: با توجه به فضایی که اکنون وجود دارد احتمالا من مدیرعامل استقلا ل می‌شوم اما باید ببینم که آیا اعضای هیئت مدیره مرا انتخاب می‌کنند یا نه.(تسنیم)

 

انتشار مطالب خبری و تحلیلی رسانه‌های داخلی و خارجی در مجله اینترنتی ملکانه لزوما به معنای تایید محتوای آن نیست و صرفا جهت اطلاع کاربران از فضای رسانه‌ای بازنشر می‌شود. ما در ملکانه به هوش و ذکاوت مخاطبانمان باور داشته و با رعایت بی طرفی در پوشش و انتقال خبر به آنها، امکان تفسیرخبرها را مطابق با خواستشان فراهم می سازیم. همچنین ما به تمام نظرات کاربران احترام می گزاریم و از شما بابت وقتی که صرف نوشتن نظر می نمایید سپاسگذاریم.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید

15 − 10 =