مدافع نساجی به داد شفر رسید/ استقلالی‌ها حرمت جباری را نشکنند

0
7


پیشکسوت استقلال گفت: آبی‌پوشان مقابل نساجی به مراتب بهتر از دیدار قبلی حاضر شدند اما هنوز این تیم کامل نیست و جا برای کار زیاد دارد.

محمد مومنی در گفتگو با خبرنگار مهر در خصوص پیروزی آبی پوشان برابر نساجی بیان داشت: از حق نگذریم تیم نسبت به هفته قبل خیلی تغییر کرده بود و ما شاهد بودیم که یکسری حرکات ترکیبی در تیم دیده شد. اما کار اصلی را برای استقلال مرتضی غلامعلی تبار مدافع تیم نساجی انجام داد که با آن پاس رو به عقب اشتباهش آبی پوشان را به گل رساند. اگر مدافع نساجی آن اشتباه مرگبار را مرتکب نمی‌شد و فشار را از روی استقلال بر نمی‌داشت ممکن بود روند گل نزدن همچنان برای این تیم ادامه داشته باشد.

وی افزود: این بازی را می‌توان یک آغاز دوباره برای استقلال دانست و به جز دقایق اندکی که تیم نساجی فشار آورد در سایر دقایق این استقلال بودکه سوار بر بازی بود. 

مهاجم پیشین آبی‌ها گفت: علی قربانی یک مهاجم خاص است. او گل های ساده را نمی‌زند اما گل‌های سخت را می‌زند. گل دوم استقلال حاصل یک کار گروهی و یک تاکتیک پیش رفته بود و علی قربانی هم در شرایط سختی مقابل دروازه قرار داشت که دروازه حریف را باز کرد. 

پیشکسوت آبی‌ها در خصوص دربی پیش رو بیان داشت: این بازی را نمی‌توان با بازی‌های گذشته دو تیم مقایسه کرد. اما آنچیزی که قبل از بازی می‌توان به آن اشاره کرد این است که شفر هنوز تجربه چنین بازی را ندارد اما برانکو چند دربی را تجربه کرده است و از این نظر یکی دو گام از شفر پیش است.

مومنی در خاتمه گفت: من از همه بزرگان و پیشکسوتان استقلال و به خصوص از آقایان قراب و جباری خواهش می کنم پادرمیانی کنند تا مشکل مجتبی جباری به نوعی مسالمت آمیز حل شود. بی احترامی به جباری بی احترامی به همه پیشکسوتان استقلال است و نباید حرمت او در این تیم شکست شود. اگر قصد استفاده از او را داشته باشند یا ناشته باشند، باید رضایت وی جلب شده و حرکت او که از خوب های تاریخ استقلال است شکسته نشود.

[ad_2]

انتشار مطالب خبری و تحلیلی رسانه‌های داخلی و خارجی در مجله اینترنتی ملکانه لزوما به معنای تایید محتوای آن نیست و صرفا جهت اطلاع کاربران از فضای رسانه‌ای بازنشر می‌شود. ما در ملکانه به هوش و ذکاوت مخاطبانمان باور داشته و با رعایت بی طرفی در پوشش و انتقال خبر به آنها، امکان تفسیرخبرها را مطابق با خواستشان فراهم می سازیم. همچنین ما به تمام نظرات کاربران احترام می گزاریم و از شما بابت وقتی که صرف نوشتن نظر می نمایید سپاسگذاریم.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید