محیط تمرین تیم ملی مثل باشگاه‌های خوب اروپا است


بازیکن تیم ملی فوتبال ایران گفت: محیط تمرین تیم ملی به گونه‌ای است که گویا در یک باشگاه خوب اروپایی تمرین می‌کنید.

به نقل از مهر به نقل از سایت فدراسیون فوتبال ایران، وریا غفوری درباره وضعیت تیم ملی در فاصله پنج ماه مانده تا آغاز جام جهانی اظهار کرد: تا پیش از شروع جام‌جهانی و تا قبل از مرحله‌ای که پیش‌رو داریم، تیم ملی ایران به خاطر عملکرد خوب و نتایج کسب شده به عنوان قدرتمندترین تیم آسیا شناخته می‌شود اما برای جام‌جهانی ما باید درباره نوع و سطح دیگری از رقبا برنامه‌ریزی کنیم. نوع آماده‌سازی و تداوم حمایت از تیم ملی می‌تواند شرط این باشد که مثل الان دوباره همه از ایران به عنوان بهترین و قدرتمندترین تیم آسیا یاد کنند. ما باید خیلی جدی و با آمادگی کامل وارد مسابقات شویم تا بهترین نتایج را بگیریم و از حیثیت فوتبال ایران دفاع کنیم.

مدافع ملی پوش استقلال تهران درباره تمرینات ریکاوری بازیکنان ملی پوش پس از بازی‌های لیگ نیز گفت: محیطی در مجموعه «پک» ایجاد شده که کار را برای انجام تمرینات لذت‌بخش می‌کند و شما فکر می‌کنید در یک باشگاه خوب اروپایی تمرین می‌کنید. مجموعه شرایط چه به لحاظ امکاناتی و چه به لحاظ برنامه‌ریزی فنی به گونه‌ای است که بهترین وضعیت را از نظر بدنی و ذهنی برای بازیکنان به وجود می‌آورد. ما به غیر از مسائل بدنی، از لحاظ ذهنی هم هر هفته به حضور در جام جهانی نزدیک‌تر می‌شویم و این بهترین اتفاق ممکن است.

غفوری با بیان اینکه تیم ملی تا آخرین لحظه به حمایت نیاز دارد، افزود: هرکس باید به نوبه خودش به تیم ملی کمک کند. مدیران و مربیان باشگاهی، هواداران و رسانه‌ها می‌توانند کمک بزرگی به تیم داشته باشند. باید دست به دست هم بدهیم و تیم پرقدرتی را به جام جهانی بفرستیم؛ تیمی که دوباره باعث افتخار تک تک ایرانی‌ها در تمامی نقاط جهان باشد.

[ad_2]

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید