محمد کاسبی به «بچه مهندس» پیوست

سعید سعدی خبر از ادامه تصویربرداری سریال «بچه مهندس» در بوستان ولایت داد.
به گزارش بانی ویدیو، سریال «بچه مهندس» به کارگردانی علی غفاری و تهیه کنندگی سعید سعدی همچنان در همان لوکیشن پی گیری می شود. این در حالی است که محمد کاسبی جدیدترین بازیگری است که به سریال پیوسته است اما هنوز مقابل دوربین نرفته است.
سعید سعدی در گفت و گو با بانی ویدیو در این باره عنوان کرد: بوستان ولایت لوکیشن اصلی فاز ۱ و ۲ سریال است. از این رو ۷۰ درصد اتفاقات در این لوکیشن رخ می دهد و مابقی لوکیشن سریال در خانه و خیابان و اماکن دیگر است. از این رو گروه تا مدتها در این لوکیشن مستقر خواهند بود.
وی همچنین افزود: ساناز سعیدی، بهناز جعفری، هاله گرجی، سوگل طهماسبی و عباس جمشیدی بازیگرانی هستند که این روزها مقابل دوربین می روند. محمد کاسبی هم به تازگی به جمع بازیگران اضافه شده که هنوز مقابل دوربین نرفته است. پیش از این هم تنها بازی برزو ارجمند به پایان رسیده بود.
وی درباره دو گروه شدن و دو کارگردانی کار توضیح داد: ما فقط با یک گروه و به کارگردانی علی غفاری در حال کار هستیم که در بوستان ولایت مشغول هستند.
«بچه مهندس» را علی غفاری در ۴۵ قسمت و در ۴ فاز برای شبکه پنج سیما می سازد.
این سریال به قلم سجاد ابوالحسنی در تاریخ معاصر روایت می‌شود و زندگی پسری را تصویر می‌کند که در کودکی رها شده و در پرورشگاه بزرگ می‌شود و … این سریال بیشتر مربوط به گروه سنی کودک و نوجوان است. لوکیشن اصلی این سریال پرورشگاه است که در بوستان ولایت دکور سازی شده است.
بهاره رهنما، برزو ارجمند، ساناز سعیدی، بهناز جعفری، سوگل طهماسبی، مریم خدارحمی، عباس جمشیدی و هاله گرجی بازیگران این سریال هستند. همچنین بازیگر نقش اصلی سریال نوجوانی است که تا به حال تجربه حضور در کارهای تصویری را نداشته است.

(بازدید: ۱۸)

اشتراک گذاری در:

[ad_2]

banifilm.ir

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید