7.3 C
Tehran
شنبه، ۱۶ اسفند ۱۳۹۹
خانه اخبار ورزشی محمد غلامی بعد از تعویض روی نیمکت ننشست

محمد غلامی بعد از تعویض روی نیمکت ننشست

البته در لحظه تعویض در چهره غلامی عصبانیت و خشم موج می زد اما او واکنش تندی به این تصمیم نشان نداد و فقط روی نیمکت تیمش نرفت


سایت گل – سپاهان باز هم در گلزنی با مشکل مواجه شد تا مقابل گسترش فولاد و در خانه  امتیاز از دست بدهد و فاصله اش با صدر جدول بیشتر شود.حتی جلو کشیدن هادی عقیلی هم در ۲۰ دقیقه پایانی  باعث گلزنی این تیم نشد و کاپیتان سپاهان دو موقعیت خوب گلزنی را از دست داد.

با این حال  تنها حاشیه بازی  امروز اصفهان که در هوایی سرد  انجام می شد را بهترین گلزن  سپاهانی ها به وجود آورد که مدت هاست  تعداد گل هایش در عدد  ۵ متوقف مانده!

محمد غلامی که در نیمه اول یکی دو موقعیات گلزنی را از دست داد در دقیقه ۶۲  و با تصمیم کرانچار از زمین بازی بیرون رفت و جای خود را به مهدی شریفی داد .اتفاقا غلامی هم با یکی از هم تیمی هایش   و هم با شریفی دست داد و از زمین بیرون رفت  اما وقتی  اوور تیمش را به تن کرد مستقیما راه رختکن را پیش گرفت و از نشستن روی نیمکت امتناع کرد  تا اعتراض خفیفی به تصمیم  کرانچار داشته باشد.

البته در لحظه تعویض در چهره  غلامی  عصبانیت و خشم موج می زد اما او واکنش تندی به این تصمیم نشان نداد و فقط روی نیمکت تیمش نرفت که باید دید این حرکت با چه واکنشی از سوی سرمربی کروات طلایی پوشان و مسوولان تیم سپاهان مواجه خواهد شد.

کرانچار در هفته های اخیر بارها  روی ضعف تیمش در گلزنی تاکید کرده بود و شاید  این حرف ها  و البته جذب احتمالی مهاجم اندونزیایی – هلندی  به لحاظ روانی روی عملکرد محمد غلامی تاثیر منفی گذاشته باشد

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید