مجید خدابخش : وجود حدود ۶۰ هزار بیکار در اردبیل قابل قبول نیست

مجید خدابخش گفت: وجود حدود ۶۰ هزار نفر بیکار در استان قابل قبول نیست.

استاندار اردبیل افزود: برای رفع تدریجی این معضل و شتاب بخشی به توسعه استان باید در کنار تخصیص اعتبارات دولتی برای این امر، زمینه را برای سرمایه گذاری‌های بخش خصوصی در منطقه بیش از پیش فراهم کنیم.

وی ادامه داد: برای مقابله با این معضل لازم است بیشترین توجه خود را برای کمک به تامین شغل جوانان استان معطوف کنیم، بنابراین از هر گونه سرمایه گذاری و حضور بخش خصوصی در صحنه تولید برای ایجاد اشتغال در استان حمایت می‌شود.

استاندار اردبیل با اشاره به موفقیت برخی استان‌ها در مهار بیکاری، اظهار کرد: تعدادی از استان‌های کشور به درجه‌ای از اشتغال زایی و تولید ثروت دست یافته‌اند که میلیون‌ها تومان صرف تیم‌های ورزشی و نظایر آن می‌کنند.

خدابخش با بیان این که باید به صاحبان سرمایه اعتقاد داشته باشیم و از سرمایه گذاری آنها در استان استقبال و حمایت کنیم، افزود: بنیادهای مالی بزرگی در کشور وجود دارند که حضور آنها در اردبیل می‌تواند هم برای آنها و هم برای منطقه مفید و ثمربخش باشد.

به گزارش باشگاه خبرنگاران ؛ وی گسترش پروژه‌های عمرانی و فعال نگهداشتن پروژه‌های در حال اجرا را در پویایی اقتصاد استان موثر دانست و ادامه داد: در نظام اداری باید اصل بر خوش‌بینی نسبت به کارآفرینان باشد تا توانایی آنها در خدمت جامعه قرار بگیرد.

یک دیدگاه

  1. برادران سپاهی و بسیجیان و خانواده محترم شهدا و جانبازان والخصوص امام جمعه محترم اردبیل خیلی جالب است که همه از اینکه یک نفر از خانواده منافقین و برادر یک منافق که در اردوگاه اشرف بر علیه رزمندگان اسلام و ملت شیعه جنگیده استاندار اردبیل میشود و هیچکدام دم بر نمیآورید در طول سالیانی که برادر ملعون استاندار جدید اردبیل آقای خدابخش بر علیه شیعه مجنگید و الان هم معلوم نیست در کجا بر علیه شیعیان میجنگد آقای استاندار حتی یک کلمه بر علیه برادرش حرفی نزده و اعلام برائت و انزجار نکرده است والبته خود ایشان نیز سوابق دست کمی از برادر ندارد جنبشی بودن آقای خدابخش را سربازان گمنام و سپاهیان اردبیل نمیدانند ؟ ؟؟؟!!! یا خود را به آن راه زده اند ؟؟؟؟!!!!! و الان خوش به غیرت شما ؟؟؟؟!!!! البته این موارد چند بار در اردبیل تکرار شده است مثل آقای نوعی اقدم نماینده اردبیل و پیر موذن ها . برادران سپاهی میدانند که برادر پیر موذن ها شهید نشده و سوابق آنها کاملا روشن است حال جای سوال های زیادی از سپاه وجود دارد که باید پاسخ آنها روشن شود که چرا سکوت کرده اید تنها امیدمان به سپاه هست

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید